Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik vallást érdemes követni?

Melyik vallást érdemes követni?

Figyelt kérdés
Vallásválasztás előtt állok és a könnyebb döntés érdekében szeretnémmegkérdezni véleményed? Melyik emberbarátabb ? Melyik humánusabb ? Melyik nagyon jó?
2015. jún. 2. 21:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%

Egyiket se.

Nem kell vallás tökéletes, logikus léthez.

Minden vallás csak katalizátor s romlást szolgálja ha csinálod amiket mond csak más más mértékben.

2015. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 The Vault Dweller ***** válasza:
A legjobb, ha egyik vallást sem követed. A leghumánusabb dolog az emberközpontú humanizmus, ami tökéletesen működik anélküli is, hogy elhinnéd azt, amit több ezer éves könyvekben összehordtak olyan emberek, akik azt sem tudták, hogy kisebb eséllyel lennének betegek, ha alaposabban kezet mosnának sz.rás után.
2015. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Ha az igazságot akarod követni, akkor egyik felé se szeparálódj el. Mindegyik vallás és hitvilág csak egy töredéket ismer és mindben van olyan, amit ki kellene gyomlálni. Ha jobban belemélyedsz és nyitott vagy, látni fogod, hogy igazából egyik sem érdekmentes. Én meg vagyok keresztelve, jártam is templomba nagyon sokáig, de úgy döntöttem, hogy inkább elszakadok mindenféle egyháztól, és maradok egy vallásoktól független tiszta, nyitott hitnél. Nem lettem ateista, csak zavar, amit az egyházak és sok vallásos ember művel álszent módon.
2015. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Ha van hited ne kövess egyetlenegy vallást sem!!! Ugyan is majdnem az összes vallásoh pénz és vér tapad a hit nem fizikai dolog hanem mentális. Tehát légy önmagad és minden vallásból csak a jót vedd észre és úgy tanulj belöle. :) Szép napot!
2015. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Az ősi egyiptomi Loúliánus vallást kövesd.A főisten Loúinitusz egy nagy loú fejű ember testű lény, a vallásban szereplő többi isten:

-Rézfalitu, egy bagoly fejű ember testű réz---ú teremtmény

-Érmelléxixuksz,egy kuglóf és egy ember keveréke

-Kutsa,olyan mint egy nagy sötétvörös kutyafejű embertestű szörny

-Vecico, ez az isten egy botra hasonlít(inkább egy veccőre)

aztán van még az istenek segítője Béla őrangyal.

Melyik emberbarátabb ?: Nagyon emberbarát ez vallás, naponta csak két embert és öt tyúkot kell feláldozni egy loúnak melynek egyik lába teljes arányossággal nagyobb mint a másik.


Szeretnémmegkérdezni véleményed?:Szerintemezegyjovalás haeztetválasztodbiztosanjoleszmertteccenifogazbiztos.


Melyik nagyon jó?:Ez egy nagyon jó vallás.

2015. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Missi_Key ***** válasza:

hmm..kövess engem istenedként ;)

én tényleg létezem, és ha áldozol valóban ott leszek melletted, nem csak képzeletben.

próbák elé tudlak állítani ha arra vágysz, és az én akaratom is kifürkészhetetlen, ha megkérded miért engedtem hogy beteg légy.

2015. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!