Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mégis hogyan gyógyítanának az...

Mégis hogyan gyógyítanának az ásványok?

Figyelt kérdés

Abszolút hitetlen vagyok ilyen téren, egyszerűen nem tudom felfogni, hogy hogyan tudna gyógyítani vagy energiát kibocsájtani egy olyan anyag, ami nem él, nem radioaktív, és úgy általában csak egy vegyület, ami adott nyomáson és helyen keletkezett, geológiai folyamatok folyamán? Nem oltogatás, csak érdekelne, mivel kb. 7 éve foglalkozom ásványokkal és SEMMIT se tapasztaltam.

15/L



2015. máj. 5. 15:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyjából úgy, mint a fajhőnél?
2015. máj. 5. 20:36
 12/14 anonim ***** válasza:

Másik verzió: 8de előrebocsájtom, nem vagyok kristályhívő)

Szerintem a kristályok külső adottságai (színe, formája, csiszolás módja, stb.,) hatnak az esztétikai érzékünkre. Mivel szépek. :) Namost, ha felveszel egy szép ékszert, abban valószínűleg jól érzed magad, tehát valóban hat az érzelmeidre, ezáltal az egész személyiségedre. Ha még ehhez az is hozzájön, hogy lehet valamilyen ereje, amiben hihetsz, az még egy lökés. Így működik. Pont olyan, mintha ellazulnál valamilyen zenére amit szeretsz, és jó hangulatba kerülsz pl.

2015. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 Tetszik ez a teória :)
2015. máj. 5. 21:46
 14/14 anonim ***** válasza:
#12: Pont ezt akartam írni én is. Szeretem a szép ásványokat, boldogabb vagyok, ha ránézek egyre, ami azért elég pozitív hatás :)
2015. máj. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!