Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mégis hogyan gyógyítanának az...

Mégis hogyan gyógyítanának az ásványok?

Figyelt kérdés

Abszolút hitetlen vagyok ilyen téren, egyszerűen nem tudom felfogni, hogy hogyan tudna gyógyítani vagy energiát kibocsájtani egy olyan anyag, ami nem él, nem radioaktív, és úgy általában csak egy vegyület, ami adott nyomáson és helyen keletkezett, geológiai folyamatok folyamán? Nem oltogatás, csak érdekelne, mivel kb. 7 éve foglalkozom ásványokkal és SEMMIT se tapasztaltam.

15/L



2015. máj. 5. 15:56
1 2
 1/14 Trafó1 ***** válasza:
66%
Úgy gyógyít, hogy eladod és a pénzen orvost és gyógyszert fizetsz, nagyon hatékony.
2015. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Gravitációjuk van, nem?

Anyagszerkeztük is, nem?

Látod őket, nem?

Érzed őket, ha megtapintod, nem?

Hőjük is van, nem?

Van amelyik mágneses, nem?


8 évesen aztán nagyon ismerheted az ásványokat. Gondolom még mikroszkóp alatt sem láttál egyet.


Spirituálisan lebutítottak az iskolában :D


Na jó, nem. Teljesen igazad van. Szépek és semmi több.

2015. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Pont úgy kb. mint a PLACEBO :)
2015. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
"8 évesen aztán nagyon ismerheted az ásványokat. Gondolom még mikroszkóp alatt sem láttál egyet. " 15/l !!!!! hogy jött ez ide???
2015. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Elég csak az utolsó mondatommal foglalkozni:)
2015. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#2 igazából TÉNYLEG foglalkozom ásványokkal, 8 éves koromban voltam az első börzén (#4: 15-7 :) ), de van mikroszkópom, meg oldalt vezetek meg ilyenek.

Amúgy nagyon köszönöm a válaszokat, kérlek valaki ,,hívő" is válaszoljon, aki nekem ezt el tudja magyarázni. :)

2015. máj. 5. 16:16
 7/14 A kérdező kommentje:
(Nem tudom kinek mennyire fontos a százalék a jobb alsó sarokban, de ment a zöld :) )
2015. máj. 5. 16:18
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Komolyabban sehogy. Tárolónak és leadónak jók, de az állítólagos gyógyítóerejük (csak úgy, maguktól), ha van is, annyira alacsony, hogy semmit nem érhetsz el vele.
2015. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy ,,tároló" és ,,leadó"? :)
2015. máj. 5. 18:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Tároló: pakolhatsz bele különböző minőségű energiákat kísérletezés, vagy továbbítás céljából (a követ odaadod annak, akivel meg akarod vizsgáltatni amit beletettél).


Leadó: a kristályos szerkezetű anyagok nem tartják meg az energiát, hanem lassan leadják, mintha "párologtatnák".

2015. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!