Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valakire erősen koncentrálo...

Ha valakire erősen koncentrálok, annak eszébe fogok jutni, szintén gondolni fog rám? Legyen bármilyen távol, és mégha hosszú évtizedek óta nem vagyunk kontaktban?

Figyelt kérdés
Idióták, szkeptikusok, trollok, feltűnés mániás grafománok KÍMÉLJENEK!
2015. márc. 30. 23:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%

Ennek tényleg semmi értelme

Igazam van vagy igazam van?

2015. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

rinnett Köszönöm a hasznos válaszod!

Az utolsó előtti mondatod pláne szívből üdvözlöm ;)

2015. márc. 31. 11:19
 13/20 anonim ***** válasza:
( miért töröltétek a válaszomat? )
2015. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%

Egyértelműen működik a "telepátia", bár nem tudom,hogy pontosan hogy értelmezed ezt az "erősen koncentrálok".

Azt tapasztalom, hogy a koncentrálásnál sokkal fontosabb,hogy erős "érzelmi töltettel gondoljak " vagy talán kifejezőbb lenne, hogy "érezzek a másikra" .

Ez még önmagában szerintem nem jelenti azt, hogy a másik biztos, hogy fog gondolni rám. A "fogadó félnek" is szerintem bizonyos "érzékeny állapotban kell lennie", hogy "vegye az adást".:)

Szerelmesek esetében nagyon jól megmutatkozik a "telepátia" működése.A kölcsönös szerelem esetében nyilván sokkal nyitottabbak , érzékenyebbek vagyunk ,sokkal gyakrabban is gondolunk egymásra. Bár ez esetben nyilván nem az a "bizonyíték" hogy gyakrabban egy időben gondolunk egymásra, hanem inkább az , hogy nagyon gyakran ugyan arra a dologra gondolunk.No és ez nem azért van , mert feltétlenül két hasonló felfogású , érdeklődéskörű ember kerül össze.

Tapasztalom,hogy a " szerelem "," szeretet", halványodásával a "telepatikus "képességünk is halványul.

Amúgy ha azt szeretnéd, hogy kerüljenek a "szkeptikusok" , "trollok",stb., szerintem kevesebb "érzelmi töltettel" gondolj rájuk.:D

2015. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2015. márc. 31. 13:54
 16/20 anonim ***** válasza:
próbáld ki. ha megérzi megérzi ha nem nem. de ha igaz lenne akkor bűntetnék a gondolkodást, mert ezzel akkor zavarni is lehetne a másikat. Próbáljaotk 10-en vagy 1000-en gondolni 1 személyre, akkor sem fogja megérezni.
2015. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
44%

Nem.

De minek kérdezel ha nemleges választ nem fogadsz el?

2015. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem fogsz.

4 hónapja folyamatosan csak 1 valakire gondolok, és nem koncentrálgatás, mert ha nem akarom, akkor is rá gondolok.

Nem jutok eszébe.

2015. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Honnan tudod utolsó? Megkérdezted tőle?
2015. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Olyan személy, akinek ha eszébe jutottam, az esetek 90%ában ezt a tudtomra adta.

Következtetést vontam le.

2015. ápr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!