Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a fene történhet már velem?

Mi a fene történhet már velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok...kezdek nagyon kilenni...ilyen nincs már esküszöm. Kezdjük ott új évkor egyből kilyukadt a kazán..hazaértem reggel és az várt...szebb jövőt...majd elromlott a motorom, elromlott a mikro, elromlott a bojler, elromlott az egerem , elromlott a latopom, elromlott az egyik csap víz ment mindenfele... már kezdek félni mikor mi fog elromlani..
2015. febr. 26. 11:18
 1/5 Legoman ***** válasza:
Lehet csak puszta rossz napok sorozata. :)
2015. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1: Akkor nekem egész életemben rossz napok sorozata van.


Kérdező, keress fel valakit. Én rájöttem végül, hogy mi okozza, bár még van ilyen. Én valami házáldásra gondolok, hogy kellene. Valakivel erről el kellene majd beszélni.

Ezt okozhatja átok, rontás....stb.

2015. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 ez okozhatja számodra:pszhihologus hiánya:D
2015. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz energiák vesznbek kőrűl.
2015. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dolores55 válasza:
Lehet hogy egyszerűen ezek a műszaki cikkek elkoptak. Főleg ha hasonló időben szerezted be ezeket.
2015. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!