Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A minap azon gondolkodtam...

A minap azon gondolkodtam mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha 100 évvel tovább élhetnénk. Gondoljatok csak bele?

Figyelt kérdés
Gyereket nevelhetnétek, gyűjtögethetnétek 60-70 évig, majd a végén kiélvezhetnétek az egészet, nem öregednétek olyan gyorsan, élvezhetnénk a szépségeteket (csak akkor vedd magadra ha nő vagy :D). Mindenre lenne idő. Hopp elfelejtettem mondani , hogy persze ez az egész akkor ütne nagyot , ha pl mostantól kezdődne ez a + 100 év, mivel ha eddig is ennyit éltek volna az emberek, akkor ez most nem lenne különleges, hisz akkor meg az lenne a kevés
2015. jan. 15. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb akkor lesz, ha az ember egyszerűbbé teszi.

Ehhez pedig a legjobb módszer a tanulás.

2015. jan. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne?

Még több nem kivánt betegség még jobban kínozná az embert.

Mi lenne az ellenszere a túlnépesedésnek?

Aki most -önhibáján kívül!- nyomorog, akarna-e még 100 évig?

2015. jan. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon logikus az érvelésed ,

csak kissé utópisztikus a képzelgésed.:)))


Amúgy szerintem , ha valóban egyszerűbbé szeretnénk tenni az életünket , akkor elsősorban nem + 100 évre lenne szükségünk , hanem inkább a sok" szarságtól" kéne megszabadulnunk ami a fejünkben van.:) Mi emberek , saját magunk bonyolítjuk túl az életet.

Az élet maga úgy tűnik, hogy nagyon is egyszerű.

2015. jan. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Spilerke ***** válasza:
Én valamiért nem szeretnék annyi évig élni. Valószínűleg túlnépesedés lenne a vége, mert egyszerűen kevesebb ember halna, és mindeközben az emberek száma rohamosan gyarapodna végül pedig egymás nyakán élnénk. Szerintem ez élet meghosszabbítása már nincs olyan messze, de valószínűleg a tehetősek fognak jól járni ezzel nem az átlag emberek, akik gürcölnek csak megnyújtanák a munkaidőt száz évvel több kéne dolgozni :P mondjuk Kis Pista, aki a marógéppel dolgozik száz évvel tovább szenvedne a mindennapi bevevőért Orbán Viktor pedig tovább szívná a vérünket lenne levegő meg szénadó életadó stb. :D
2015. jan. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amilyen felfogású emberek élnek többségben a bolygón, köszönöm de nem. Majd ha kicsit fejlettebb lesz a népesség, akkor talán.
2015. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!