Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az élet buntetés?

Az élet buntetés?

Figyelt kérdés

tele van szenvedéssel: romló szervezet, elhagyás, bánat, anyagi nehézségek, kegyetlen világ, bunkó emberek..

jó most mondhatjátok hogy az életet élvezni kellmeg a szép oldalát nézni

de a végén ott a halál. minden elmúlik!! mindenki meghal!!! MINDENKI ELVESZTI A SZERETTEIT!!!

hol fair ez?


2015. jan. 6. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te alakítod. És az odáig vezető út a fontos
2015. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Max a tiéd...


Az enyém tuti nem!

2015. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
"Mindneki meghal , de nem mindenki él igazán"
2015. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

persze!!! én alakítom!! semmi sem úgy van hogy a jó felé menjen4!!! az életem megindult a lejtőn alig harminc évesen.

elkezdtek romlani a fogaim

nem találok munkát és azt sem tudom mi legyek

illetve kértem egy jelet a sorstól hogy merre tovább, erre szemen szúrt egy szó, amiből arra kovetkeztettem hogy egy ilyen tanfolyamot kell elvégeznem. aztán két napra rá a neten egy fórumon véletlen megláttam hogy egy fórumozó írta mennyit kerenek itt pesten ezek a szakemberek...

500 ft per óra, k...a jó.

szivat a sors vagy mi?

annyira elvagyok keseredve. és k...a duhos

tévedésből vagyok itt úgy érzem. ha nem lenne a párom rég megoltem volna magam mert ruhellem a g...i sz...r családomat is.

ugy utlom hogy ők a családom - higyjétek el ti is gyűlolnétek, főleg az anyámat.

2015. jan. 6. 20:09
 5/14 A kérdező kommentje:

igen, zerge félek élni is! ki sem merek mozdulni a lakásból, mert rettegek az emberektől ha hozzámszólnak és ez ellen nem tudok mit csinálni. autómata reflex

zavarba jovok, nem tudom magam átállítani!!!!!!

2015. jan. 6. 20:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Megértelek. Ha akarod írj, ami eszedbe jut. Bármikor írhatsz, írd ki nyugodtan a kipontozott szavakat is, az indulatokat is.
2015. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

tavaly két barátom is tragikus hirtelenséggel meghalt. na most már attól kell rettegnem hogy ki lesz a kovetkező... olyan nyomasztó ez az egész. és ne mondjátok hogy ez alaptalan félelem mert meg fog torténni!!!

az osszes ember akit szeretek el fog tunni az életemből.

mi a szrt lehet ezzel kezdeni?!?!?!?

2015. jan. 6. 20:26
 8/14 Legoman ***** válasza:

Az élet nem büntetés. Fogd fel úgy, hogy ez egy csatatér, ahol életben kell maradnod. Itt nem a kezdetet és a győzelmet kell élvezni, hanem a közbenső időt, magát az utat.

Persze, természetesen, ha meghalsz, akkor mindened oda lesz, minden győzelmed, minden dicséret, de a szeretteid nem. Nem veszítünk el senkit. Sokkal jobb meghalni, mint öregkorban 90 évesen szenvedni és mindennap fürdetnie kell másnak stb. (tisztelet a kivételnek), viszont ha az ember meghal, már pedig meg fog, az nem a vég, hanem egy új kezdet. Megszabadulsz a betegségeidtől, és minden rossz és jó dologtól egyaránt, semleges leszel. A következő életedben lesznek új szeretteid stb. Nem véletlenül nem emlékszik az ember az előző életére csak úgy. Ilyenek miatt ne aggódj. Ők nem fognak elveszíteni téged. :)

2015. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

remélem. csak nem tudom miért olyan biztos ebben mindenki és nem csak ábrándokat kerget. hogy lehet ebben biztosat tudni?

szeretném ha így lenne. koszi a választ

2015. jan. 6. 20:41
 10/14 Legoman ***** válasza:

Ha jelet kérsz, akkor az kapsz is. Kaptál is jelet. Neked azzal kell foglalkoznod, önkontrollt kell tanulnod.

Légy hálás és fogadd el önmagadat, amilyen vagy. Hisz, ha megtámadod saját magad, az értelemszerűen visszatámad, ugyanez van a családoddal is, ha megtámadod őket, nem fogják hagyni magukat. A sors az életed, a döntéseid, te azokat irányítod.

2015. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!