Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van élet, lét, vagy bármi a...

Van élet, lét, vagy bármi a halál után?

Figyelt kérdés
Ha van bármi amivel "bizonyíthatjátok",hogy van írjatok! :) Ez lehet "szellem" sztori,esetleg halálközeli élmény,vagy bármi ami "bizonyító" lehet.Akár másoktól hallott dolog is,akit hitelesnek gondoltok,olyantól. :) Idióta megjegyzéseket ne írjatok. :) Ha mégis,max röhögök egy jót! :D Na! Tessék írni! :D
2014. dec. 21. 02:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Ezt halottaktól kérdezd meg.
2014. dec. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Sezlonyrugó válasza:
90%
Halál után? Eltemetnek vagy elhamvasztanak, és csókolom. Az hogy van-e valami a halál után, az az ember "fantáziájára van bízva". Szerintem nincs semmi.
2014. dec. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Ozmium42 ***** válasza:
58%
Miért lenne minden ciklikus attól, hogy néhány dolog ciklikus? Ha meggyújtasz egy gyertyát, aztán elfújod, akkor hol ég tovább, hova lesz a láng? Sehova. Így van az élettel is. Az életed a testet élete, ha a tested megsemmisül, akkor nincs minek élnie, nem él semmilyen részed tovább.
2014. dec. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Legoman ***** válasza:
59%

Most jön a cáfolatom. :D


Az élet után sok minden van. Ha meghalsz a lelked kilép a testedből (hasonló mint az asztrálutazás) és elkezd bolyongani, egy ideig. A többit már ő dönti el, hogy földön akar maradni bolyongani vagy tovább akar menni.

Ha tovább akar menni, akkor átlép egy másik világba, oda, ahova ember nem tud eljutni csak a teste nélkül, de ha oda jut, akkor nem biztos, hogy visszafogják engedni. Majd ott választ magának egy új testet, megválasztja magának a szülőket, és választ magának egy életet, hogy mivel szeretne foglalkozni, miben akar hinni stb. Majd megszületik és kezdődik minden elölről. :)


Ez is egy körforgás mondhatni. De, ha nem lenne halál utáni lét, akkor hova tűnnénk? Valahol lennünk kell, hisz ha meghal a test, akkor mi történik utána. Én nem tudom elképzelni se, hogy lenne, ha nem lenne halál utáni lét, mert valahol akkor is lennie kell az embernek.

2014. dec. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Ez a "cáfolat" jó lenne, de a fantázián kívül semmivel nem lehet alátámasztani!

Fantázia+Hit=Feltámadás, Nirvána, stb.

2014. dec. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Legoman ***** válasza:
70%
Ebben nincs semmi fantázia. Ez valóban így működik.
2014. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát röhögni azt tudsz megkell hagyni, azt hittem, hogy benyeltél egy humor bonbont. Azt nem tudom mi van a halál után hálisten még nem haltam meg.
2014. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Persze hogy van élet a halál után. Pl. nagyapám már nem él, de én még igen :D
2014. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Sezlonyrugó válasza:
88%

Legoman: "Majd ott választ magának egy új testet, megválasztja magának a szülőket, és választ magának egy életet, hogy mivel szeretne foglalkozni, miben akar hinni stb. Majd megszületik és kezdődik minden elölről"

Gondolom, sokan szándékosan azt választották, hogy nyomorba szülessenek, alkoholista szüleik legyenek, intézetben nevelkedjenek, esetleg egy vécében szüljék meg őket, kukában végezzék...stb

2014. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tudunk róla. Szóval vegyük úgy, hogy nincs.
2014. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!