Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A bika lány és a vízöntő fiú...

A bika lány és a vízöntő fiú összeillik?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Jobb, ha a fiú a bika és lány öntözik. Minden jegy mindennel összeillik. Ki kellene végezni azokat az asztrológusokat, akiknek elég napjegy alapján véleményt mondaniuk. Nyilván nem minden bika egyforma a világban, ezt nevezik populáris asztrológiának, ezzel teszik nevetségessé az egészet.
2014. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

nem soha, 12 féle ember létezik összesen mindegyikre illik pontosan a horoszkópja és csak a horoszkóp számít. És ha azt írja az újságban a napi horoszkóp szakítsatok mindíg hallgass rá.

Szóval ha bika menekülj de ha csillámf.aszpóni ne habozz.

2014. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
A bika a vízöntővel szerintem nem, ez saját tapasztalat, ami utólag lett ellenőrizve. Én bika vagyok és hozzám minden vízöntő fadarab volt. Minden skorpió oltári, halacskák is jól fickándoztak. A jövőben sosem fogok vízöntő felé nyitni ,soha többé ha véletlen úgy alakul.
2014. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
57%
3-as, voltál 8 különböző vízöntővel együtt? szerintem röhejes aki ez alapján választ partnert.
2014. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
4 es csak 5-el. Nem hiszek a horoszkópban, csak utólag jöttem erre rá úgymond. És a jelenlegi partnerem előző kapcsolata is vízöntő volt, és neki se jött be... És leszarkázom a véleményed...
2014. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!