Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Rák jegyű férfiak, milyen...

A Rák jegyű férfiak, milyen nőkkel jönnek ki a legjobban?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Tudom,hogy a napi horoszkóp olvasása butaság mert ahány oldal,annyi változat.Igazából az érdekelne,hogy Rák féfi milyen jegyű nővel tud jól kijönni.Emberi tapasztalatok érdekelnek.Főleg olyan embereké akik ebben érintettek !Köszönöm !

2014. dec. 18. 16:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most komolyan képes vagy bevenni ezt a maszlagot? Tudom, hogy a női oldalak, meg magazinok folyamatosan ontják belétek a marhaságokat, de 2014-et írunk, bameg!
2014. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Miquel: Pedig van benne igazság ! Én pl mindig gyűjtöttem valamit.Gyerekkoromban bélyegeket,Lutra albumot.Sok sok kilométert utaztam azért hogy az albumból hiányzó kép meglegyen.Szeretem a régi dolgokat.Én tudom hogy igaz rám a Rák férfi leírása.És gyerekkoromban nem olvastam horoszkópot,és mégis úgy tettem mint ahogyan a rák jellemzésénél le van írva.Az idő rendi sorrenden van a lényeg ! Nem azért viselkedtem úgy mint a rák mert ezt olvastam.Utánna olvastam erről !
2014. dec. 18. 18:34
 13/15 Girgoy ***** válasza:
100%

Üdv! Igazából én skorpió FÉRFI vagyok. :) A feleségem meg halak egyébként. Előtte nem volt más nő az életemben, csak egy plátói skorpió, aki akkor a leendő feleségem barátnője volt, de máig jóban vagyunk vele. Állítólag a skorpió-halak se túl jó párosítás, de 14 éve vagyunk már házasok, és összességében nem rosszabb, hanem jobb lesz a kapcsolatunk az idő múlásával. Mert teszünk érte, hoyg jobb legyen.


Mondandóm lényege pedig pont arra vonatkozott, hogy szerintem tök mindegy, hogy milyen csillagjegyű férfi és nő jön össze, mert sokkal fontosabb és megfoghatóbb képességek, erények azok, amik egy párkapcsolatot összetartanak, és ezek vannak ma veszendőben. És pont az a baj, hogy amikor a valódi önzetlen szeretet gyengül meg az emberekben, akkor nem azzal néznek szembe, ami reálisan a probléma, hogy ők képtelenek a valódi érett szeretetre, hanem más dolgokra kenik a kifogásokat, pl. a horoszkópra, és elkezdenek ábrándozni, hogy biztos az a gond, hogy nem jó csillagjegyű párral jöttem össze, és bárcsak megmondaná valaki, hogy kivel jöjjek össze. Nem ez a gond! Baromira nem!

2014. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A halak nő anyáskodó és víz jegy.Halak nőben még egyszer sem találkoztam rossz nővel.Sem viselkedés terén sem külsőre.A halak nőmegértő legalábbis velem eddig mind az volt.Még ha nem is volt szex,de normális dolgokról lehetett besz
2014. dec. 19. 13:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Halak nokkel a legjobb parisitas
2016. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!