Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Rák jegyű férfiak, milyen...

A Rák jegyű férfiak, milyen nőkkel jönnek ki a legjobban?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Tudom,hogy a napi horoszkóp olvasása butaság mert ahány oldal,annyi változat.Igazából az érdekelne,hogy Rák féfi milyen jegyű nővel tud jól kijönni.Emberi tapasztalatok érdekelnek.Főleg olyan embereké akik ebben érintettek !Köszönöm !

2014. dec. 18. 16:48
1 2
 1/15 Girgoy ***** válasza:
100%
Bárkivel, akit képesek szeretni és felnőtt módjára megoldani a problémákat ahelyett, hogy mindenféle hülye indokra hivatkozva elmenekülnek előlük. Tapasztalat. ;)
2014. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Első van igazság abban amit ír.Még ha a "hülye kifogásokat" nem igazán értem.Kérem írja le részletesebben a tapasztalatát,és a csillagjegyét.Köszönöm !
2014. dec. 18. 17:13
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Most őszintén, hogyan befolyásolja az emberi személyiséget másképpen, hogy valaki november 21-én vagy 23-án született? Mindössze 2 nap, mégis változik egyesek szerint, de előtte 30 napig nem? Mi van, ha perceken múlik?
2014. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Bak jegyű nőkkel (pont szemben van a zodiákusban)
2014. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Girgoy ***** válasza:
100%

Skorpió vagyok, de azt tapasztalom, hogy ma egyáltalán nem az számít (már ha egyáltalán valaha is számított), hogy ki milyen csillagjegyű társsal próbál együttélni. Sokkal problémásabb az, hogy az emberek nem nőnek fel, nem képesek elköteleződni egy életre, ha pedig problémájuk van, akkor nem a megoldást, hanem a kifogást keresik elsősorban. Tesznek 1-2 gyenge kísérletet, aztán már jön is a kifogás: ő nem akart, ő megváltozott, kihúnyt a láng, nem máködött a kémia, stb. Csupa-csupa hülyeség, erre utaltam! Ebbe a sorba vígan beillik az is, hogy hát más csillagjegy alatt született, erre hárítom a felelősséget...


Valójában nem ez okozza azt, hogy nem élnek együtt harmonikuisan az emebrek, hanem ezek: önző vagyok, nem tudok hűséges lenni, másban keresem a hibát, ítélkezek és nem a jót látom meg a társamban, kívülállóként tekintek a társamra, nem az kettőnk alkotta egységként, nincsenek valódi férfias/nőies erényeim, amik átsegítenek a nehézségeken, nincs bennem kitartás és kreativitás, hoyg valóban megoldjak egy problémát, még ha többször is kell próbálkoznom, stb. Bizony, ezek a valódi okok a szétmenésre, nem a csillagjegy vagy a szokásos unalmas émelyítő lúzer-szövegek. Pedig valójában férfi és nő igen jól és örömtelien együtt tud élni, és pont a hosszú távú kapcsolat a garancia arra, hogy ha vannak is köztük feszültségek, azok idővel feloldódnak szép lassan, ha tényleg össze akarnak simulni. Remélem, ez már kerekebb válasz volt. Tényleg sok éves tapasztalat. ;)

2014. dec. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A november az Skorpió nő.Van,hogy a mellette lévő jegy tulajdonságai inkább illenek rák.A Skorpiónál a Mérleg,és a Nyilas.Ezt én is tapasztaltam.Két féle Skorpió nő van ! A családiast,és azt amelyik sütiket süt azt szeretem.
2014. dec. 18. 17:28
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Skorpió nő részletes ok okozat okfejtését.Igen,igaza van ! Ön szerelmes volt egy Rák férfiba,és a pasi nem akart a talpára állni ? Furcsa egyébként ez mert pont erről olvastam,hogy Ebben a kapcsolatban a nő viseli a nadrágot.De a Skorpió nő ereje magabiztos,és siker embert csinál a Rák férfiból.Szóval elméletileg jó páros lenne.Ismerek is Skorpió nőket.Az egyik két évig nem köszönt mert azt.mondtam neki,hogy tetszik egy skorpió nő,és nem ő az ! Hazudtam neki,azért mert ő csak 17 éves volt,és éreztem hogy apa komplexusa van.Olyan dolgokat beszélt meg velem amit az apjával kellett volna megbeszélnie.Egy másik Skorpió nőnek szerelmes levelet írtam,és nem válaszolt.Aztán beavattam a nővérét,hogy írtam a húgának levelet és szenvedek mert nem válaszol.A nővére mérleg volt,és cselekedett is de a húga lecseszett...Pedig pont elég lett volna annyit válaszolnia,hogy sajnálom de.nem.vagy az.esetem.Megértettem volna...De e helyett egy hónapig bizonytalanságban.tartott...
2014. dec. 18. 17:43
 8/15 A kérdező kommentje:
Olyan jó lenne olyat is olvasni,hogy.Rák.férfi vagyok a párom Bakk nő és évek óta boldogan élünk. Vagy olyat hogy a nő dicséri meg a férjét,hogy.remekül kijönnek,és vannak gyerekeik,és igazi jó családi idil.van.pl járnak kirándulni.Az apa foglalkozik a gyerekekkel,és a gyerekei is szeretik. Nekem pl nagyon hiányzik az igazán jó feleségnek való nő,és az hogy gyerekeink legyenek.36 éves vagyok.
2014. dec. 18. 17:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Első mondatba leírtad. Egyébként nekem a szőkés-vörös a gyengėm.
2014. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egy dolog kimaradt.Az a Skorpió nő akinek a szerelmes levelet írtam az válaszolta. "Ha az.utolsó férfi lennél akkor sem kellenél !" Ő 3 éve nem köszön.(falun élek) Volt hogy gyalog mentem az úton ő bicajjal elment mellettem,és annyit.sem.mondott hogy Szia.Pedig mibe telne ez az egy szó ?!
2014. dec. 18. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!