Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Én szellemet láttam?

Én szellemet láttam?

Figyelt kérdés
A múlkor a haverokkal a könytár lifjével szorakoztunk. Azt játszottuk hogy uveget beletesszük megnyomlyuk a gombot és vissza jön. Egyszer nem jött vissza az egyik haverom bement a liftbe,nem volt ott az üveg. Aztan lement meg fel jött és az üveg ott volt. Nah amikor feljött és kinyilt az ajto egy lány volt a liftben semmi szellem alakja nem volt normál embernek tűnt. Mondtam hogy miért szorakozott az üvegünkel el a lány errre ök hogy milyen lány. Fura, szerintem ök végig latták az üveget de én nem. Szellemet láttam?
2014. okt. 28. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. okt. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Meglehet.....

Velem is történt ilyesmi.....'!!!

Amikor nálam aludtak a barátnőim már éjjel volt

mikor én felkeltem és azt láttam hogy valaki áll a szobámban?!


Gondoltam biztos csak a szék....... ekkor kelt fel a barátnőm

és én meg mondtam neki hogy látob ott a szellem.??!

Mire ő milyen dzellem erre én fel kapcsoltam a villanyt és felsikítottam!!!

Egy tengerész dapkás öteget láttam aki hozzám szólt megöllek!!

Mire én újra felsikítottam..... erre mind a három barátom lelkelt és azt kérdezték miér kiabálok a székhez?? Mire újra a székre pillantottam a szellem eltűnt csak a tengerész sapka volt a széken amit már a lányok is láttak.!!!!!!

ELÉGETTÜK A SAPKÁT! de én a mai napig tudom hogy szellemet láttam!!!

2014. okt. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!