Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kiteljesedhet a teremtmény,...

Kiteljesedhet a teremtmény, ha a teremtője nem adja rá áldását?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 20:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
abszolút. ez az evolúció. a teremtés után már a teremtmény a maga útján halad.
2014. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

teremtő = anya

teremtmény = a gyermeke

áldás = feltétel nélküli szeretet

kiteljesedés = boldog élet

2014. nov. 2. 22:37
 13/21 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy az áldását tudjuk kérni, tudnunk kellene, hogy ki az Igazi Teremtőnk. Egyébként szerintem, nem teljesedhet ki semmiképpen az áldása nélkül.
2014. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

teremtő = anya ? hogy tetszik gondolni?

Teremtő Atyaúristen.

2014. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"teremtő = anya

teremtmény = a gyermeke

áldás = feltétel nélküli szeretet

kiteljesedés = boldog élet"


Ez így nem ezotéria kategória. Egyébként igen, kiteljesedhet.

2014. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"Ez így nem ezotéria kategória. Egyébként igen, kiteljesedhet."


Igen, ez igaz, de a pszichológiával nem mentem semmire, ezért gondoltam, még mélyebbről tekintek a problémára. Lehet, hogy felesleges egy fa rothadó leveleit gyógyítgatni, ha eleve el van döntve a sorsa a gyökér programja miatt.

2014. nov. 5. 05:37
 17/21 anonim ***** válasza:
nem, ez hülyeség. nehéz a dolog, ha nem jó az alapozás, de meg lehet változtatni, lehetsz boldog. csak költözz el, vagy nem tudom, hogy élsz, de függetlenítsd magad, az az első.
2014. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nincs eldöntve, te nem a családod vagy anyád vagy, még ha részük is van az életedben és neked az övékben.
2014. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Lehet csak tudatilag függetlenedni a fizikai eltávolodás nélkül is? Ha valaki spirituális téren erősíti magát, akkor elvileg a rosszabb környezetben is meg tudja állni a helyét? (Úgy, hogy nem a "becsapódó nyilak" száma csökken, hanem a saját "páncélját" erősíti meg. Mert a nyilak azok bármikor, bárhol újra záporozhatnak.)
2014. nov. 14. 16:38
 20/21 anonim ***** válasza:
Persze, az egyetlen hátránya, hogy még kevésbé fogod megérteni őket, és ők téged. De némi emberismerettel és kompromisszumkészséggel kombinálva működhet. Mások tetteiért nem tartozol számadással.
2014. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!