Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez a kundalíni kígyó lenne?

Ez a kundalíni kígyó lenne?

Figyelt kérdés

Nézzétek el nekem, ha butaságokat kérdezek, de nagyon járatlan vagyok a témában. Szóval arról van szó, hogy néhány hete nagyon komolyan megnövekedett a libidóm, sokkal hosszabb ideig tart a termékeny időszakom, és egyik este félálomban azt a képet láttam, hogy egy kígyó tekereg a hasam alsó részénél. Kíváncsiságból rákerestem, és akkor találkoztam a kundalini kifejezéssel. Nem érzek olyat, hogy a gerincemen felfele haladna ez a valami, de sok állítás igaz rám. Fel tud éledni csak úgy magától egy ilyen energia? Az igaz, hogy új életszakaszom kezdődött, költözés, stb, de vajon ez okozhatja a dolgot? Ha igen, akkor mire számítsak, mi várható? Meg kell-e tanulnom irányítani ezt az energiát? Tud-e bajt csinálni? Fontos-e a szexuális kiteljesedés, vagy átalakul-e másfajta energiává?

Kérlek, vegyétek komolyan a kérdést -normális válaszokat várok.



2014. okt. 15. 04:32
 1/5 Napfonat ***** válasza:

Ha sikerül szellemi energiává transzformálnod - vagyis sikerül a "kígyót" rávenned arra, hogy a gerinced mentén felkússzon a koronacsakrádhoz, és ott fejtse ki hatását - akkor fantasztikus élményben lesz részed!


A keleti tanok szerint az embernek az az életfeladata, hogy ezt az energiát megszelidítse (felismerje és tudatosítsa magában), és tudássá transzformálja!


A mai világban azonban ez felettébb nehéz, ráadásul manapság ki az, aki a szexuális vágyait szellemivé szeretné alakítani? A mai világban ez komoly elfordulást jelentene a rohanó hétköznapoktól.


Tehát még egyszer: ez az energia magától nem alakul át. Neked kell tudatosan átalakítanod.

Vagy pedig élsz az energia jelenlegi áldásával, és kihasználod a libidód nyújtotta lehetőségekkel. Neked kell döntened.

2014. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a választ. Az elmélyülésben nagyon is volt részem az utóbbi időszakban, épp ezért amikor olyasmit olvasok, hogy "a tűrőképesség határáig" kínozza az embert egy-egy újabb lépcsőfok a spirituális fejlődés ezen útján, úgy érzem, kicsit már túl sűrűn jönnek a tanítások... És hát nem tudom, hogyan lehet biztonságosan kezelni ezt az energiát, nem tudok-e ártani azzal, ha rá akarom venni, hogy kússzon föl a gerincemen. Félek az ilyesmibe belenyúlni, nehogy elrontsak valamit. De hát attól is félek, hogy talán éppen így, hogy szabadon tombol bennem, csinálhat esetleg bajt. A válaszodból úgy értem, hogy mindenképp jó, hogy ez a kígyó felébredt, és hogy ez az energia semmiképp nem fordul ellenem. Ha ez így van, az nagyon megnyugtató, és köszönöm szépen, hogy írtál.
2014. okt. 15. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Azért annyira ne nyugodj meg. Mert ez az energia Sátáné, és ha pl. keresztény vagy, akkor többet árt, mint használ.

Én spirituális sátánista vagyok, ha te is az vagy, akkor nyugodt lehetsz, mert biztos nem lesz semmi bajod tőle, sőt még fájdalmat sem fog okozni.


Ha nem vagy sátánista, akkor ajánlatos elolvasni néhány fontos dolgot, hogy megértsd a lényeget.

Tanulmányozd ezeket a linkeket:

[link]

[link]

2014. okt. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem estél át mostanában Reiki beavatáson? Mert nálam azzal kezdődött el. Nagyon fájt, aztán megcsináltam a sátánista beavató szertartást és azóta nem fáj, sőt minden egyéb nyavalyám elmúlt.

Pedig előtte évekig szenvedtem. A szakorvos azt mondta, hogy csigolyakopás, és hogy a korral jár.

Hát ettől elmúlt! Akkor mégse a korral járt, vagy megfiatalodtam?

2014. okt. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azóta megtaláltam ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=hiz6CayQGlU

és úgy döntöttem, Moojira hallgatok, mert őt tartom korunk egyik legnagyobb szellemi vezetőjének. :)

2014. okt. 17. 04:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!