Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert nem sikerul az alvasi...

Miert nem sikerul az alvasi paralizis?

Figyelt kérdés
Szeretnek mar 1et atelni de nem tudok akar hogy is koncentralok de nem tudok haton elaludni.Lehet hogy ez a gond.
2014. okt. 13. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Régebben én is megszállottja voltam ennek a dolognak és én is akartam előidézni egyet, de nekem sem sikerült a háton elalvás. Mindig el kezdett zsibbadni a lábam. Aztán később rájöttem, hogy akármilyen izgalmasan hangzik, nem lehet egy kellemes érzés. Állítólag olyannyira élethűnek tűnik az egész, főleg akkor mikor mozogni is tudsz, hogy nagy traumát okozhat, hogy akár az is előfordulhat, hogy napokig nem tudsz aludni vagy valami. Szóval nem tartom jó ötletnek. Ha kell, úgy is ki fog legalább egyszer alakulni. 100 emberből 99 legalább egyszer átéli élete során.
2014. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne akard! Kib...szott szar!
2014. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az alvási paralízisben nem tudsz mozogni ugyanis le vagy bénulva, nem tudom miről beszélsz.
2014. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De tudom minden fele latomas,szellemek nem tudsz mozogni nem vagyok felos gyerek akarmennyire is ijjeszto ez nem tor meg engemet.
2014. okt. 13. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha dolguk lesz veled meglátogatnak. Először nem fogod tudni, hogy ez az. De vigyázz, akihez egyszer benéztek, ahhoz máskor is megtalálják az utat.
2014. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Több fajtája van az alvásparalízisnek. Van ahol tudsz mozogni, van ahol tudsz, de nehézkesen és a leggyakoribb ahol teljesen le vagy bénulva. Mondanám, hogy előbb nézz utána, de ezt csak nagyon kevés helyen említik. Nem hiszem, hogy megtalálnád.
2014. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy egyszer majdnem "sikerült"..sokat olvastam még róla, hogy mikor alakul ki, és egyszer minden adott is volt, és pont arra is gondoltam, hogy na itt lenne a lehetőség és akkor egyszerre *puff* mintha valami ráült volna a mellkasomra vagy hirtelen beszippantott volna a matrac, rendes olyan volt..úgy megijedtem hogy mint az őrült elkezdtem mozgatni a lábfejem, és majdnem nem is sikerült "kijönnöm" belőle... para volt ám :D
2014. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Izgalmasnak hangzik, de hidd el nem az. Olyan mintha ébren lenne rémálmod. És leginkább attól vagy beparázva, hogy ébren vagy, mégsem tudsz megmozdulni.
2015. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát én is így voltam, az első pár után, még akarom, mert jó volt az elején, vicces.... Ez volt kb 1, másfél, 2 éve.

A héten minden napomon volt, és egyre rosszabbak, felkelek és vissza esek bele, meg minden, és már nem, vagy csak nagyon sokára tudom felébreszteni magamat, hatástalan a lábrugdosás, ha meg tudok is mozogni, azt nagy erőfeszítés árán, és nagyon lassan, mintha egy nagyon lelassított videofelvételt néznék. NAgyon rossz, ne akarjon senki!!!

17/f

2016. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!