Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Telekinézis. Tudna valaki...

KAMUI kérdése:

Telekinézis. Tudna valaki segíteni? B LENT

Figyelt kérdés

CSAK olyan írjon akinek megy..aki nem hisz benne stb.ne írjon



Elkezdtem a szokásos módon tű papír radír.2 nap alatt sikerült megtanulnom körbeforgatni ment. De mostanában a tűn csak dőlöngél a papír néha le is esi kannyira. De nem fordul körbe néha már meg sem motdul. Ez miért lehet?


2014. szept. 3. 22:57
1 2
 11/19 Shai-Hulud ***** válasza:

OK, majd szólj, ha tudsz tárgyakat mozgatni.

Addig viszont te vagy a hülye, nem az aki azt mondja, hogy lehetetlen.

2014. szept. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ettől még nem vagyok hülye..Hehe van még mit tanulnod :)
2014. szept. 7. 00:39
 13/19 Shai-Hulud ***** válasza:

Neked van még mit tanulnod, például a saját szöveged visszaolvasását. Ugyanis a hülyézést te kezdted, 00:10-kor.

Továbbra is várom a bizonyítékaidat.

(Bár ha várom, akkor igazad van, tényleg én vagyok a hülye.)

2014. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Volt okom rá nyugalom :)NAgyon sok dologról nem tudsz te még.de azt megosztom veled hogy a telekinézis az egyik legapróbb :) Rendben
2014. szept. 7. 23:48
 15/19 Shai-Hulud ***** válasza:

"a telekinézis az egyik legapróbb"


Akkor elmagyaráznád, hogy van az, hogy ez a legapróbb dolog senkinek sem sikerül - még neked sem? :-D

2014. szept. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem akarlak hülyézni megint....Tudom mi volt a hibám és haladok vele..és nem azért kezdtem el mert gondoltam egyet :D Ismerek olyat akinek ez megy és még sok minden más :)
2014. szept. 9. 02:37
 17/19 Shai-Hulud ***** válasza:

"Ismerek olyat akinek ez megy és még sok minden más"

Gondolom, ő az év embere a Forbes szerint, és naponta hívják a CNN-be riportot adni, csak nem ér rá elmenni, a sok tudományos vizsgálat miatt, amelyekkel ezt a fantasztikus és világra szóló jelenséget vizsgálják.


Sajnálom szegény embert, biztosan a családjára sincs ideje.

Viszont kíváncsian várom a tudományos híradásokat róla!

2014. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Spilerke ***** válasza:
Nagyon okos vagy kérdező! Azon még nem gondolkodtál, hogy a telekinézishez miért van szükség a kezedhez, vagy miért kell tűre rakni azt a papírlapot? Elvileg nem lenne szükséged kezedhez, és nemcsak ilyen könnyű dolgokat kéne mozgássál, mint a papírlap, hanem nehezebb tárgyakat is. Nem az agyaddal mozgatod a papírlapot, hanem a testhővel, vagy nevezzük bioenergiának, ha úgy tetszik.
2014. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Bravó de tényleg XDD
2014. szept. 11. 01:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!