Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Telekinézis. Tudna valaki...

KAMUI kérdése:

Telekinézis. Tudna valaki segíteni? B LENT

Figyelt kérdés

CSAK olyan írjon akinek megy..aki nem hisz benne stb.ne írjon



Elkezdtem a szokásos módon tű papír radír.2 nap alatt sikerült megtanulnom körbeforgatni ment. De mostanában a tűn csak dőlöngél a papír néha le is esi kannyira. De nem fordul körbe néha már meg sem motdul. Ez miért lehet?


2014. szept. 3. 22:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Valamit másképp csinálhatsz, vagy gondolhatsz mint először. Menj vissza az alapokhoz.
2014. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Shai-Hulud ***** válasza:
Nyisd ki megint az ablakot! Becsukott ablaknál nem pörög a papír, csak billeg.
2014. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Spilerke ***** válasza:
1-es Komolyan téged honnan szalajtotak a középkorból? Valamit másképp gondolhat a kérdező, mint először? Ez számodra is nevetséges vagy, csak számomra? A Pszí-keréknek, vagy más néven Egely-keréknek köze nincs a telekinézishez a psz-kerék forgását a hőáramlás, s a elektromágneses energiák okozzák nem a telekinézis. Biztos valamit elrontottál vagy, esetleg huzat van a szobában nem tudom, így látatlanban megállapítani. Ilyen butaságokkal pedig ne járásd le magad, hogy aki nem hisz neked ne írjon olvasgass többet a kerékről: [link]
2014. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Még kell egy kis XP-t gyűjtened, majd level 5-ös szinten elérhető lesz. Meg kell hozzá lootolnod pár gramm szintetikus anyagot.
2014. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ahh..egyszer úgy megnézném az ilyen szánalmas emberek fejét amikor előttük megy a dolog..vicces lenne :DD


Csak sajnálni tudom az ilyeneket de komolyan..

2014. szept. 4. 22:34
 6/19 Shai-Hulud ***** válasza:
76%

Ahh..én meg egyszer úgy megnézném a te fejedet, amikor már sok századik kísérletnél is ott tartasz, hogy most miért nem pörög, most meg miért pörög arra pedig erre kéne, most meg egyáltalán miért pörög mert nem kéne, és most meg miért nem.........vicces lenne :DD


Csak sajnálni tudom az ilyeneket de komolyan..

2014. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Baromi nagy egoista lehetsz te

Ezért nem jutsz tovább soha

Szánalmas..

2014. szept. 5. 02:18
 8/19 Spilerke ***** válasza:

Ahh..az egyetlen, aki soha nem fog előrébb jutni az te vagy el tudom képzelni, hogy hónapok múlva is azt a vacak Egely-kereket fogod síratni, hogy most, akkor miért nem megy, de most miért nem megy tegnap ment, de most miért nem megy a dolog..vicces lenne :DD

Egoista pedig azért vagy, mert azt hiszed, hogy gondolataiddal irányítod az Egely-kereket, csak sajnálni tudom az ilyeneket, de komolyan..

2014. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Shai-Hulud ***** válasza:

"Baromi nagy egoista lehetsz te "

Dehogyis, látod, még a tudásomat is megosztom veled: a telekinézis nem működik.


"Ezért nem jutsz tovább soha "

Én már tovább jutottam. Te ragadtál le a keréknél....


"Szánalmas.."

Tényleg az, de még jobb belátásra térhetsz.

2014. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mindent tudomány és logika szempontjából nézel igaz :DD Csak hogy te ne okos vagy hanem hülye...Mert ha okos lennél számolnál minden lehetőséggel de te ezt nem teszed..egyszer nagyon megfogod ezért s szívni az életben..a dolgok egyik elrejtési módja a hihetetlenné tesszük őket
2014. szept. 6. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!