Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Paranormális dolgok történnek...

Paranormális dolgok történnek velem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezek a dolgok nyár elején kezdődtek velem. Az az elötti időben és még most is nagyon érdekeltek a paranormális dolgok és a legendák.(JefTheKiller,A figyelő,UFO-k stb.)

És amikor egyedül vagyok itthon furcsa zajokat és dolgokat észlelek.Például a legelső ilyen dolog az volt hogy ülök a számítógép elött és egyszer csak le hullott az összes papír és vagy 3 métert repültek.Akkor azt mondtam biztos a huzat bár be volt csukva a szobám ablaka és a szobám ajtaja is.Egy héttel késöbb ugyanúgy a számítógép elött ülve nézegettem a videókat youtubeon és furcsa zörgésre lettem figyelmes.Majd azt hallottam hogy a konyhaasztalra rácsapott valaki kétszer.Kifutottam de senki sem volt ott.Utána elkezdtem gondolkozni hogy mi lehetett ez mivel hogy csak én voltam otthon.Ezt már kicsit paranormálisabbnak tudtam be.Utána nagyon nem volt semmi.Egészen a mai nap elötti egy héten.Hallottam hogy a szobámba 4-5 órán keresztül ciripel egy szöcske.Nagyon idegesített.Majd rá egy napra jött a szomorú hír, meghalt a papám.Amikor elmentünk a papám temetésére akkor mamámék mesélik hogy a halálhír elött ciripelt egy szöcske.És a temetés elötti napon a házban volt 1 tücsök ami mindig ráugrott a mamám kezére és nem akart leszálni onnan.Ma is történt velem hogy ugyan csak számítógépezek gondolkodok hogy mit csináljak és valaki belesuttog a fülembe.Kirázott a hideg.És megint csak én vagyok itthon.Meg néha de ez nagyon ritka hogy látok fekete-fehér képeket amin fekete szemű kisgyerekeket látok.Nagyon megrémítenek néha ezek a dolgok.

És persze se a szüleim nem hiszik el nekem sem a hugom.

De mind egy is vannak mások akik ezt elhiszik nekem.



2014. aug. 31. 19:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ekkora gyökeret!


Én nem azt mondtam rá rögtön hogy paranormális.

Meg próbáltam megmagyarázni de 2 hétre rá se tudtam rá választ adni hogy mi lehetett ez.

2014. szept. 4. 17:52
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Én is küszködtem/küszködök vele egy pár hónapja,de már kevésbé vagyok már az.Azt ajánlom sokat sokat sokat imádkozz és hidd el,lassacskán már ez a múlté lesz:-) Bár,ha atheista vagy nem tudok mit tenni ellene.Elvégre már gyakoriban sokat látok,hogy nem hisznek benne.De amit isten ad:P Elvégre nekem megadta a lehetőséget,hogy ne legyek többé paranormális.Adok egy imát privibe csak szólj,ha kell.Nekem nem kellett 3 nap és már kezdett hatni:-) Csak folytatnom kell amíg meg nem halok..bár nem gond,ha netán elfelejted minden ,,este'' elmondani azt az imát.

Ha akarod olvasni az én történeteim (xdd) szivesen leírom privátba.üdv


12/F

2014. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is ezt tudnám javasolni hogy imádkozz Istenhez e dolog okán, meg egyébként is.
2014. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
2/13 azt kivanom hogy veled is tortenjenek ilyen dolgok😚… kedves kerdezo tudom regi kerdes de nem vagy ezekkel egyedul en velem pl az volt hogy amikor baratnom nalam aludt mivel egyedul elek, es amikeo kimentem a konyhaba hallotam hogy valami melyenb hang szolitja a nevem es nem a baratnom volt mivel bevallotta amikor ment haza hogy csak azer mondta hogy ne feljek ennyire mivel nagyoncmegijedtem, tegnap este meg hallgatom hangosan a sorozatom es hallok valamit a konyhabol jott de nagyon hangos volt kimentem es ket kanal lesett ugy hogy lehetetlen hogy leesen emlekszem hogy rendesen tettem oda az allvanyra miutan elmostam nem vagyok hulye.. ablak se volt sehol nyitva regebben pedig almodtam egy ferfi rol, meletem fekudt almomba es pozolgatott nezett vegig ram aztan ereztem ilyen fura nyomast mintha megolelnenek vagy oszeszoritananak egy pillanatig vege volt aztan megint es felkeltem erre es amikor nyitotam ki a szemem mar nyitva volt es felultem kozben es amikor ultem mar akkor is hallotam ilyen gonosz ferfi nevetest tegnap pedig ilyen melyebb hang mondta a nevem hallottam csak ehes voltam es ki akartam menni de bejottem inkabb es nagyon megijedtem nagyon durva dolgok tortennek mostanaban velem is
2021. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!