Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Paranormális dolgok történnek...

Paranormális dolgok történnek velem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezek a dolgok nyár elején kezdődtek velem. Az az elötti időben és még most is nagyon érdekeltek a paranormális dolgok és a legendák.(JefTheKiller,A figyelő,UFO-k stb.)

És amikor egyedül vagyok itthon furcsa zajokat és dolgokat észlelek.Például a legelső ilyen dolog az volt hogy ülök a számítógép elött és egyszer csak le hullott az összes papír és vagy 3 métert repültek.Akkor azt mondtam biztos a huzat bár be volt csukva a szobám ablaka és a szobám ajtaja is.Egy héttel késöbb ugyanúgy a számítógép elött ülve nézegettem a videókat youtubeon és furcsa zörgésre lettem figyelmes.Majd azt hallottam hogy a konyhaasztalra rácsapott valaki kétszer.Kifutottam de senki sem volt ott.Utána elkezdtem gondolkozni hogy mi lehetett ez mivel hogy csak én voltam otthon.Ezt már kicsit paranormálisabbnak tudtam be.Utána nagyon nem volt semmi.Egészen a mai nap elötti egy héten.Hallottam hogy a szobámba 4-5 órán keresztül ciripel egy szöcske.Nagyon idegesített.Majd rá egy napra jött a szomorú hír, meghalt a papám.Amikor elmentünk a papám temetésére akkor mamámék mesélik hogy a halálhír elött ciripelt egy szöcske.És a temetés elötti napon a házban volt 1 tücsök ami mindig ráugrott a mamám kezére és nem akart leszálni onnan.Ma is történt velem hogy ugyan csak számítógépezek gondolkodok hogy mit csináljak és valaki belesuttog a fülembe.Kirázott a hideg.És megint csak én vagyok itthon.Meg néha de ez nagyon ritka hogy látok fekete-fehér képeket amin fekete szemű kisgyerekeket látok.Nagyon megrémítenek néha ezek a dolgok.

És persze se a szüleim nem hiszik el nekem sem a hugom.

De mind egy is vannak mások akik ezt elhiszik nekem.



2014. aug. 31. 19:07
1 2
 1/14 2xSü ***** válasza:
Szerelj fel a szobádba egy kamerát…
2014. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld egy pszichiáternek elmesélni, ő biztos hinni fog neked.
2014. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, érdekes és félelmetes ha igaz, én szerintem elköltöznék azonnal onnan, ördög űzés nem tudom segítene e, elvileg lehet igaz amit írsz, angoloknál gyakrabban előfordulnak hasonlók, szerintem tedd fel a kérdésed az ezotéria témánál, ott jobban tudnak segíteni!
2014. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 lacymax ***** válasza:
En hiszek az ilyesmibeb,de velem meg nem tortentek ilyen dolgok,szoval nem tudok segiteni,de keress az interneten egy szelleműző modszert,remelem segitettem.
2014. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 lacymax ***** válasza:
Ilyesmiben
2014. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja hülye vagyok, ez is az ezotéria témában van a kérdésed :D
2014. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, amiért így kéretlenül privátban írok, de ez így nekem megfelelőbb ilyen témához való hozzászólás kapcsán. Tkp. Nem szeretek meddő vitákba bocsájtkozni fölöslegesen olyan válaszolóval esetlegesen, aki mindíg "jobban tudja".

Szóval először is azt javasolnám hogy ne foglalkozz annyira azokkal a paranormális jellegű dolgokkal, amik téged annyira érdekelnek elmondásod szerint. Én úgy gondolom -beleértve hogy nincs nálam a bölcsek köve, és amit mondok, az nem feltétlen a megkérdőjelezhetetlen igazság-, de bizonyos értelemben a nagy fokú érdeklődés és nyitottság adott esetben önmagában is egy olyan fajta kapunyitás lehet kvázi a -mondjuk így- másvilág felé, aminek lehetséges hogy ilyen általad említett, kiszámíthatatlan követk!zményei lehetnek, mivel nem tudhatod úgymond hogy azon az "ajtón" mi jön be. Ez azt hiszem hogy talán egy kicsit elég leegyszerűsítő magyarázat, de a lényeg kb ilyesmi lehet.

2014. szept. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát nem sikerült privátban írnom a tervemmel ellentétben... :)

kicsit fáradt vagyok.

2014. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

1.Nincs baja az elmémnek. Aki nem hisz és nem tapasztal ilyen dolgokban az ne írjon!


2.Elköltözni nem tudok és nem is akarok.Még Csak 13 éves vagyok.


A bekamerázás jó ötlet. De azokat a felvételeket egyedül megnézni nem fogom. :D


És kösz a válaszokat.

2014. szept. 1. 14:22
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Paranormális hülyeségek helyett keress inkább ésszerű magyarázatokat. Menni fog, ilyen egyszerű.
2014. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!