Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Annak van igazságalapja...

Annak van igazságalapja hogyha egy teafiltert 1-2 óráig bennehagyom a csészébe olyan anyagok oldódnak ki belőle, hogyha megiszom beállok tőle?

Figyelt kérdés
akármien tea
2014. máj. 30. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nincs
2014. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Akármilyen teával biztosan nem működik. Tegnap felejtettem épp benn a vízben a filtert reggelig. Megittam és semmi bajom.

Egyébként is én úgy tudtam, hogy nem sokáig, hanem kevés ideig kell hozzá "bemártani" a teát. De szerintem úgy sem működik :)

2014. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez egy nem alaptalan börtönlegenda, ők tényleg így csinálják csak nem 1-2 óráig hagyják benne hanem legalább 1 hétig . Vannak még ilyen érdekességek, a láthatatlan tintát például vizelettel csinálják, az illegális szeszt meg gyümölcsből és kenyérdarabokból erjesztik . Ja és mielőtt célozgatnátok soha nem voltam börtönben :-D
2014. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
a börtön szeszest vágom :D csak 1 ismerősöm mondta , lejárt a 2 óra , meg iszom és mondom a véleményt :D
2014. máj. 30. 13:14
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen. DE !!! Csak ha valódi fekete teát iszol. Nekem van teaboltba vásárolt valódi earl grey teafű, és attól igen érdekesen érzem magam, ha már egy kávéskanalat teszek a teába 15 perces áztatással


A filteres teatól nem állsz be,hiába várod. Valódi teafüvet vegyél a teaboltba

2014. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
valóban nem érzek semmit! és te mit érzel vagyis mit értesz az alatt , hogy érdekes érzed magad?
2014. máj. 30. 13:41
 7/15 Golan Trevize ***** válasza:

Az "érdekesen" érzed magad a koffeintől és teintől van, amiből valóban az idő múltával egyre több oldódik ki.

Csersav is sok fog kioldódni, ez lesz a zavaros, olajos réteg a tetején.

A beállást el lehet érni (szintén koffein + tein), de sokkal egyszerűbb, ha lefőzöl 10-15 filternyi teát egy csésze vízbe.

Viszont ennél már sokkal olcsóbb a koffeintabletta, ami szintén recept nélkül kapható...

2014. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de mit fogok érezni a fekete teás megoldástól? mint pl a fűtöl?
2014. máj. 30. 13:58
 9/15 Golan Trevize ***** válasza:

[link]


valamint


[link]

2014. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
szóval akkor mintha kávéznék..... vagy energia ital de be nem állok tőle.
2014. máj. 30. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!