Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki az a Cyrus Ravenwolf?

Ki az a Cyrus Ravenwolf?

Figyelt kérdés
valaki ismeri őt? hallottam róla hogy valami nagy tudású ideinkarnálódott földönkívüli..face-n Cyrus Rw néven lehet megtalálni..valaki ismeri??

2014. ápr. 20. 13:20
1 2 3
 11/27 Cyrus Ravenwolf ***** válasza:
Az, hogy nem trollkodok. :)
2014. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit kéne gondolnom egy olyan emberről, aki földönkívülinek hiszi magát? a tiszteletet ki kell érdemelni, ha ilyeneket állitasz nemhogy tisztelni nem fognak dilisnek fognak nézni én nem szídlak csak a személyes véleményemet írom teljesen hidegen hagy engem miket írsz magadról tudásom szerint a kérdésre válaszoltam.
2014. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

cyrus, és ezt mivel tudod alátámasztani?

gondolom a netről olvastál dolgokat, és azt úgy adod elő, mintha veled történt volna.

de javíts ki ha tévedek.

nyugodtan írhatsz privát üzit is, de szeretném ha válaszolnál, hátha megtudnál győzni.

2014. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Cyrus Ravenwolf ***** válasza:
Nem célom meggyőzni bárkit is. Ha elhiszi valaki és kérdez, akkor foglalkozok vele, aki meg csak szidni tud és nem hisz nekem, akkor nem foglalkozok vele és teszem tovább a dolgom, nem veszek róla tudomást. :) Köszi az érdeklődést, viszlát! :)
2014. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, ha gondolod írhatsz.
2014. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

nekem se írt, tuti hogy csak trollkodik.

helyette ide írt pár sort, de az annyi mint a semmi, mert semmire nem válaszolt.

végre itt lenne a lehetőség hogy beszéljen róla, ha lenne miről, de mégse.

szinte gondoltam hogy ez lesz.

mindig ez van.

2014. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

"Az, hogy nem trollkodok. :)"

[link]

Ajánlom a szócikket, és az angol változatát átnyálazni.

De kivételesen egyetértek Annácskával. Boruljunk le a hatalmas és fenséges űrlényinkarnációnak, aki elhozza a fényt és a tudást szüreke világunkba! Adjunk hálát eme csodás lénynek, ki fáradtságot nem bánva eljött közénk, hogy minket, ostoba és gyarló embereket megvilágítson! Nézzünk magunkba, és átkozzuk magunkat azért, hogy a mi hatalmas megmentőnket szidtuk, és káromoltuk!

Apropó, valaki felhívta már az elmegyógyintézetet?

névte2en

Ui: Annácska, a Pepsi helyett inkább narancslevet vettem, az egézségesebb.

2014. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nekem se írt fél a lebukástól számtalan hozzá hasonló van a neten ezek zöme alvilágban él létrehoznak egy virtuális világot maguknak a figyelemre éhes trollok többsége mindig magas pozíciót töltenek be pl.földönkívüliek,boszorkányok,varázslok,tisztánlátók,stb. jobb, ha nem foglalkozol velük, ha jót akarsz magadnak gondolnom hallottál arról, hogy Ne etesd a trollt!
2014. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

elolvastam én is amit névte2en linkelt be.

ne etessük a trollt.

de legszívesebben jól megtömném.

2014. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Cyrus Ravenwolf ***** válasza:
Egy ember sem írt nekem üzenetet, egy ember se keresett fel engem Facebook-on, akkor mit vártok? Miről írjak, ha nem kérdeztek? :)
2014. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!