Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki az a Cyrus Ravenwolf?

Ki az a Cyrus Ravenwolf?

Figyelt kérdés
valaki ismeri őt? hallottam róla hogy valami nagy tudású ideinkarnálódott földönkívüli..face-n Cyrus Rw néven lehet megtalálni..valaki ismeri??

2014. ápr. 20. 13:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én ismerem. Nekem elmondta, hogy csak átvert mindenkit.
2014. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Egy idióta troll, aki azt híreszteli, hogy egy ufó, aki ide inkarnálódott... Persze, én meg maga Xenu vagyok, aki az Antikrisztus ellen jött le a Földre Buddhával karöltve.
2014. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Cyrus Ravenwolf ***** válasza:
0%

Deggial, semmi ilyet nem mondtam senkinek, mivel senkit sem verek át. :)

2. válaszolónak: Sosem híreszteltem azt magamról, hogy egy Azonosítatlan Repülő Tárgy vagyok - mert ugye ezt jelenti az UFO. És idióta troll sem vagyok, veled ellentétben, mert csak az idióták írnak ilyen módon. :)

2014. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
A repülő csészealjakat hagyjuk meg a hanyatló nyugat ópiumának.
2014. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

"Sosem híreszteltem azt magamról, hogy egy Azonosítatlan Repülő Tárgy vagyok - mert ugye ezt jelenti az UFO. "

De, te magad írtad, hogy UFO vagy. Tisztában vagyok a szó fogalmával, ezért is írtam.

"És idióta troll sem vagyok, veled ellentétben, mert csak az idióták írnak ilyen módon. :)"

Az a szmájli csak biztosabbá teszi a passzív-agresszív viselkedésedet *mosolyog*.

Az írásmódomban semmi idióta nincs, a helyesírásom pedig egy fokkal jobb, mint a tiéd. De azért köszönöm.

névte2en

2014. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Cyrus Ravenwolf ***** válasza:
32%
Senki se szidta a helyesírásodat, még ha tényleg lenne mit rajta szidni. Ha nem tudsz normális válaszokat adni és ha szkeptikus vagy, mit keresel egy ilyen témakörben, s főleg egy olyan kérdésnél, ami rólam szól, de közben nem ismersz?
2014. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Gyakorisok !

Hajtsunk fejet Cyrus Ravenwolf brilliáns elméje és a mi szerény földi értelmünket meghaladó mérhetetlen intelligenciája előtt . Bocsájtsd meg a nevtel3n nevű felhasználó eltévelygését, csupán Pepsi-t tudott venni a sarki Tante-Emma-Laden-ben és most szomjazik fergeteges tudásodra, így hagyhatták el billentyűit ezek a kételkedő szavak . Gyertek kedves kommentelők boruljunk térdre nagysága előtt :-)

2014. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet nagy tudású, ha így gondolkodik csak egy figyelemre éhes troll vagy egy agyhalott skizofrén tisztelet a kivételnek.)
2014. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Cyrus Ravenwolf ***** válasza:
0%
Ó, kedves utolsó, Te talán ismersz engem, hogy ennyire tudod, hogy gindolkodok? Nem hinném. Egy cseppnyi tiszteletet szeretnék látni tőletek és én is másképp beszélnék veletek. Ilyen egyszerű. De nem is gond, mert minden támadásotok engem erősít, szóval, nyugodtan szidjatok oktalanul. :) Így biztosan titeket néznek majd intelligens embereknek. :)
2014. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Most már én is azt kérdezem, ki az a Cyrus Ravenwolf?

Mi olyan különleges benne?

Mitől vagy más, mint az itt trollkodó emberek?

2014. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!