Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Olyan történt már valamelyikőt...

Olyan történt már valamelyikőtökkel vagy ismerősötökkel hogy elhunyt ismerősök, rokonok barátok léptek kapcsolatba velük?

Figyelt kérdés

Én még nemigen hallottam ilyet csak olyanról, aki hallott ilyenről... Létezik ez a jelenség? Az eltávozottak "szoktak" üzenni az ittmaradottaknak vagy megnyugtatni őket a másik létből? Történt ilyesmi veletek vagy valakitekkel? Mit mondtak/üzentek? Légyszi részletesen írjátok le ha volt ilyen. Köszönöm.

32/F


2014. febr. 20. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy álmomban volt, hogy nagymuter elköszönt tőlem. Az új szobám közepén állt és beszélt hozzám. Azt mondta: Ne aggódj miattam, én már jobb helyen vagyok. Álmomban sem hittem el és szóltam faternak, hogy jöjjön de addigra vége lett az álomnak. Azért is hiszem el, hogy ő volt ott és tényleg ott volt, mert megszoktam álmodni dolgokat előre és miután ezt álmodtam ezek gyakrabban jelentkeztek és utána már nem is éreztem fájdalmat, ha a nagymamámra gondoltam. Tudni kell, hogy a nagymamám is folyton megálmodott dolgokat.
2014. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nagymamám halála után kb 10 évvel, egyetlenegyszer álmodtam vele(pedig nagyon sokat gondolok rá,majdnem minden nap)-és nagyon fura volt.Nagyon vallásos volt,és hitt a túlvilágban,úgy érezte,ha meghal,oda hazamegy majd.Az álomban pedig ezt az egyetlen mondatot mondta: nem jó ott nekem.Azt nem tudom,hogy üzenet-e vagy szimplán csak álom,mindenesetre elgondolkodtató.
2014. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az első természetesen kellemesebb élmény lehetett mint a második. Persze nem lehet tudni a "nekem nem jó" mire is utalhat és hogy miért neked mondta.

Én csak az 5 éve elhunyt kutyámml szoktam álmodni, olyan mintha itt lenne velem álomban, tudom hogy 2014 van és csodálkozom hogy él még mindig. Olynkor azt hiszem hogy csak "rosszul volt" és felébredt, mert jól van. Korábban nyomasztó volt ez a "keverékléte", hogy nem láttam az álomban tisztán (és néha rossz álmaim is voltak vele, de ez a lelkiismeretfurdalásom számlájára írtam anno mert sokszor elhanyagoltam), de a legutóbbi éjjel nem volt az.

Érdekes, hogy néhány nappal ezelőtt lefekvés előtt kértem meg hogy jelezzen hogy hogy van... Nem tudom tényleg ő volt e vagy csak az agyam űzött mgammal tréfát.

2014. febr. 20. 22:28
 4/9 Passiflora ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy inkább csak az ilyen spontán módon érkezett üzenetek, kapcsolatfelvételek érdekelnek az álmaid miatt, vagy esetleg az is, ha valakinek médiumi közvetítés révén volt érdekes tapasztalata ebben a témában?
2014. febr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bármilyen tapasztalás érdekel
2014. febr. 21. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy volt. A kutyáddal te magad szerettél volna találkozni és az álomlét ehhez nagyon jó közeget adott.

Azzal a nagyapámmal álmodtam, akit nem is ismerek, azt üzenték a nagyszüleim hogy jól vannak, miután nagymamám meghalt.

2014. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Remélem is hogy így volt, ez megnyugtatna.

Örülök, hogy neked is volt ilyen megnyugtató megtapasztalásban részed.

2014. febr. 21. 20:11
 8/9 Laylah ***** válasza:
Mikor anyám meghalt. A további körülményeket és történéseket kihagyom most, a lényeg az, hogy halála után pár nappal éberen feküdtem az ágyon (nehezen alvó fajta vagyok), mikor úgy éreztem, mintha megsimítaná valaki a vállam. Egyből tudtam, hogy ő az, igazából számítottam is rá, mondtam neki, hogy ne velem foglalkozzon, én jól leszek, a többiekhez menjen inkább. Másnap húgom ugyanezt mesélte, hogy úgy érezte, mintha ott lenne vele, apum meg öcsém pedig vele álmodtak, mindketten azt, hogy elköszöntek tőle.
2014. febr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez is nagyon nagyon megnyugtató... olyan jó lenne ha sohasem vesztenénk el azokat, akiket szeretünk! ez engem annyira aggaszt!
2014. febr. 24. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!