Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már valaki Szigetvári...

Volt már valaki Szigetvári Zoltánnál Bioenergetikus és Pszi-sebésznél?

Figyelt kérdés
Mit tapasztaltatók? Segített?

2014. jan. 3. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásod nem lesz jobb attól, ha elmégy hozzá. De semmi másod sem. Nem létező "tudomány" ez a pszi-sebészet. Ha ostobaságra költöd a pénzedet, a te dolgod, de ennek tudatában tedd.
2014. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Passiflora ***** válasza:

Nem voltam nála, de innen ismerős volt a neve:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__alternativ-gyogyitas..

2014. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
17%

Kedves Érdeklődő!

Volt szerencsém eljutni hozzá és jó tapasztalatom van!

Ahány ember, annyi féle... energetikailag is.Aki eljut a megfelelő gyógyítóhoz, megtapasztalhatja, hogy nem csak fizikai testünk van és az ott megnyilvánuló problémák oka lelki eredetű. Lelki szinten szünteti meg a problémát, hiszen látja az energiákat, energiateret, csakrákat, blokkokat... Látja, mit csinál! Áldott képesség!

Nekem sokat segítettek a kezelések!

A könnyedség, lazaság, nyugalom az csak mellékesnek mondható !

Pl.: A térdem duplájára dagadt, nem tudtam hajlítani sem és fájt is, egyetlen kezeléstöl a fájdalom megszünt, tudtam hajlítani és másnapra eltünt a duzzadtság is. Azóta ( 1.5 éve ) semmi problémám a térdemmel.

Becsületes, odafigyelő, szeretetteljes kezelésekben volt részem, csak ajánlani tudom. Amit nem látunk, attól még létezik és működik!

2014. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!