Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Itt az alkalom, meg tudtok...

Itt az alkalom, meg tudtok győzni?

Figyelt kérdés
Szkeptikus vagyok és most itt az alkalom hogy bizonyítékok ezrével győzzetek meg, hogy léteznek szellemek, démonok, replikánok vagy mik ( azok mik meg ki találta ki őket ), UFÓK ( biztos léteznek csak messze, mástnem bakteriális életforma ) miért vannak itt , stb. Érveljetek, bizonyítékok ezrével jöhettek. Győzzetek meg! Szkeptikusok ne, ez most csak az ezoterikusoké.

2013. dec. 17. 10:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nos jigsaw ebben igazad van. Az interneten mindenki azt mond amit akar. A te válaszaid néha ( inkább elég sűrűn ) fel szoktak villanyozni. Itt marad a puszta emberi bizalom, hogy nem minden ember kötekedő, hazug, stb.
2013. dec. 17. 19:37
 22/23 anonim ***** válasza:
Figyaj megpróbálok vallásosan válaszolni annak ellenére, hogy nem vagyok az például: a szellemek, Istenek, démonok, létezésére azért nincs magyarázat, mert ennek világnak a vagyunk részei és semmiféle képen sem érzékelhetjük azokat a mostani testünkkel vagy bármiféle eszközzel, de pontosan ez a lényege a hitnek, ha nem tudsz "HINNI" akkor nem látod a logikát és számtalan esetet tudnék mondani, ami megmagyarázhatatlan na, dehát nem az én dolgom nem vagyok igazi vallásos ember csak képes vagyok többféle képen látni a világot.
2013. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
tegnap este arra keltem hogy valami fényes jön a kertből és ciripel aztán rájöttem hogy szomszéd jóska bá szereli a ladának az első lámpáját
2014. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!