Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Auralátás vagy valami baja...

Auralátás vagy valami baja van a szememnek?

Figyelt kérdés
Milyen az amikor valaki auralátó? Pár hete fényes és színes kontúrokat látok emberek körül, élénk zöld és sárga színűeket. Ez lehet az? Ha igen, mihez kezdjek ezzel?
2013. dec. 14. 11:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Rendben :)
2013. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez olyan, mint az aura látás. Ha amúgy semmi baja nincs a szemednek, akkor minden rendben, normális (többé-kevésbé). Én személy szerint nem kezdtem vele semmit. Amíg foglalkoztam vele, kb annyi jött le, hogy a színekből meg lehet mondani, hogy mások éppen milyen hangulatban vannak. Pl ha a csaj körül tök vörös az aura, akkor abból dugás lesz. De ha valaki rohadt dühös rád, akkor is vörös, szóval elég keményen be lehet bukni, ha nem nézed mellette az arckifejezését. :D Egyébként sokan próbálnak mindenféle dolgot belemagyarázni, aminek talán a fele se igaz, szóval én fenntartásokkal kezelnék mindent, amíg személyesen nem győződtél meg róla.
2015. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Még mindig előző vagyok.


"az első kommentelő vagyok, nem vagyok se szkeptikus, se vérhívő, de ebben az auralátás dologban azért kételkedek, főképp úgy, hogy a kérdező szinte egyik pillanatról a másikra kezdte el ezt tapasztalni magán, az is lehet, hogy szinesztéziában "szenved", lehet más, ki tudja, ezért kéne elmenni szemészhez és kivizsgáltatni magát, nem egyből rávágni, hogy igen, ez egy auralátó képesség"


A szinesztéziát szerintem neurológus tud diagnosztizálni, nem pedig szemész. Egyébként jó tipp, még akár az is lehet, bár nem valószínű, hogy akkor csak az emberek körvonalaira korlátozódna. Egyébként nem hit kérdése a dolog, vagy megtapasztalod vagy nem, nincs értelme győzködni másokat, amíg nincs rá tudományos bizonyíték, addig úgyis mindig lesznek szkeptikusok, és ez így van jól. Még mindig a középkorban lennénk, ha mindent fenntartások nélkül elhinnénk másoknak.

2015. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

lényeg ugyanaz :)

szerintem jobb előbb elmenni dokihoz, hogyha már egyszer a látásunkról van szó

de, ahogy már írtam, nem vagyok sem szkeptikus, sem vérhívő :)

2015. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!