Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Auralátás vagy valami baja...

Auralátás vagy valami baja van a szememnek?

Figyelt kérdés
Milyen az amikor valaki auralátó? Pár hete fényes és színes kontúrokat látok emberek körül, élénk zöld és sárga színűeket. Ez lehet az? Ha igen, mihez kezdjek ezzel?
2013. dec. 14. 11:51
1 2 3
 11/24 Szecsői Tibor ***** válasza:
0%
#8 Igazad van, sokkal jobb baromságokkal hitegetni, hátha nem megy el orvoshoz, és súlyosbodik egy esetleges betegség... Megreikizni nem akarod a biztonság kedvéért?
2013. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Te meg a szádat be fogni véletlen nem akarod? Írta üzenetben hogy semmi baja a szemének mert volt orvosnál ;) de ha nem hiszel ezekben mit keresel itt? Ha ennyire tudatlan és hitetlen vagy akkor nem értem mit keresel ebben a témában..
2013. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A hitetlenek a pokol tüzén fognak elégni! Egyébként csak,hogy tudd azért jön ide néhány ember,hogy a magadfajták ne hívogassák az EZO-TV-t pénzenergiáért, mert elhiszik ,hogy megátkozták az aurájukat ...
2013. dec. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Szecsői Tibor ***** válasza:
0%

"Te meg a szádat be fogni véletlen nem akarod?"

Most, hogy így kérdezed, nem. Sőt, legszívesebben mesélnék az igekötőkről is.

De látom, nem sikerült megérteni a posztom lényegét. Mondjuk, nem is tudom, mit vártam. Egyébként arra válaszolva, hogy mit keresek itt: többnyire röhögni járok ide. Nagyon szórakoztató tud lenni néhány ezobioöko-hívő. Vagy ha valaki úgy rage-el, mint te ;).

2013. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%

Azért nem kéne visszavenned?! Hát hogy beszélsz másokkal?!

Tudtommal mindenki ott van, ott ír választ ahol akar. A tudatlan fogalmát meg böngészd át kicsit.

Meg teljesen valószínû, hogy dél óta eltudott menni szemészetre időpont nélkül. Még protekcióval se.

2013. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
nem veszek vissza mert ha nem hisztek ezekben miért vagytok itt?:D szánalmas. EZO tv?:DD hagyjuk már. az egész egy kamu.. de ha nem hisztek az aura látásban akkor ez lehet innen menni ebből a témából
2013. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%
és szerintem ne ezen vitatkozzunk. mindenki abban hisz amiben.. de mindegy :)
2013. dec. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

és ki van kötve a fórumon, hogy ha nem hiszel valamiben, akkor ne is írj oda? :)

ne röhögtess :D

egyébként hány éves vagy?

16-nál nem lehetsz idősebb

2013. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
írtam hogy ne ezen vesszünk össze :) egyébként 19 vagyok...
2013. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

akkor légy kicsit tisztelet tudóbb és gondolj mielőtt írsz :)

az első kommentelő vagyok, nem vagyok se szkeptikus, se vérhívő, de ebben az auralátás dologban azért kételkedek, főképp úgy, hogy a kérdező szinte egyik pillanatról a másikra kezdte el ezt tapasztalni magán, az is lehet, hogy szinesztéziában "szenved", lehet más, ki tudja, ezért kéne elmenni szemészhez és kivizsgáltatni magát, nem egyből rávágni, hogy igen, ez egy auralátó képesség

2013. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!