Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Új, mindent megreformáló...

Új, mindent megreformáló elmélettel álltam elő, a paleoasztronautika tudományában! Meghallgattok?

Figyelt kérdés

Szerintem az angol nyelv az idegenektől ered!Vegyük sorra:


-Rendelkezik a present perfecttel,melynek a magyarban például nincs is megfelelője!Tömöríti az információt a mondat,ezzel kevesebb beszéléssel hatékonyabban kommunikálunk!


-Nem fonetikusan ír,és teljesen eltérő a szavak kiejtése.Sőt,néhol majdnem ugyanúgy kell ejteni két eltérő jelentésű szót!

Ez azt bizonyítja hogy az angolt beszélő idegenek szájszerve és hangképző szervei mások,ezért nem tudjuk tökéletesen ejteni.


Mit gondoltok zseniális elméletemről?



2013. okt. 21. 20:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már National Geographic publikációért kiált. :)
2013. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szecsői Tibor ***** válasza:
100%
Szerintem mi sem bizonyítja jobban ezt az elméletet, mint hogy David Icke is angol.
2013. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha ez a szőlős, boros dolog igaz, akkor a loúkkal is sokkal közelebbi kapcsolatban vagyunk, mint azt eddig gondultuk. Hisz egy sumer mítosz szerint a Loúk teremtették meg a bort és mellesleg ők használták először a komloút is.

Ráadásul a loúk valószínűleg egy másik bolygóról származnak, így beleillenek a képbe.

2013. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!