Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Új, mindent megreformáló...

Új, mindent megreformáló elmélettel álltam elő, a paleoasztronautika tudományában! Meghallgattok?

Figyelt kérdés

Szerintem az angol nyelv az idegenektől ered!Vegyük sorra:


-Rendelkezik a present perfecttel,melynek a magyarban például nincs is megfelelője!Tömöríti az információt a mondat,ezzel kevesebb beszéléssel hatékonyabban kommunikálunk!


-Nem fonetikusan ír,és teljesen eltérő a szavak kiejtése.Sőt,néhol majdnem ugyanúgy kell ejteni két eltérő jelentésű szót!

Ez azt bizonyítja hogy az angolt beszélő idegenek szájszerve és hangképző szervei mások,ezért nem tudjuk tökéletesen ejteni.


Mit gondoltok zseniális elméletemről?



2013. okt. 21. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elbújnék.
2013. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Ezzel a kérdéssel remekül kifiguráztad azokat az ostobákat, akik a hülyébbnél hülyébb kérdéseket teszik itt fel.


Amúgy ez egy abszolút zseniális elmélet! :D

2013. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az első válasz alatt nektek is egy "nehezen megy az angol?" reklám van?


:D

2013. okt. 21. 21:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is az van alatta. :D


Amúgy szerintem is zseniális, jövőre mindenképp jelentkezz a "kiemelkedő elmésség" Nobel díjáért.

Ha még nincs ilyen kategória, akkor szóljál nekik, hogy sürgősen alkossanak ilyen díjat.

2013. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Legalább húz a színvonalon.

Felfele :-)

2013. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pont hogy a magyar nyelv ered az ufóktól -.-
2013. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Magyar égre magyar ufót!
2013. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

na most hol a sok ezo-tini? :)

bújnak mint sz.r a fűben...:)

2013. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi, magyarok, meg Siriusiaiak vagyunk, ezért is, mi vagyunk a kiválasztott nép!

A Hoolliwoodi hiresseggek is vagy magyarok, vagy az egyik felmenője volt magyar (ha nem, az csak tévedés lehet). Az indiánok is magyarok, csak nem tudnak róla.

2013. okt. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem,a magyarokat az idegenek hozták létre a szőlő DNS-ének az ötvözésével!Hisz hány szavunkban van benne a "bor" szó?Rengetegben!A Bor pedig egyenlő a szőlővel,tehát mi mind félig-meddig szőlők vagyunk!


Nézzétek bizonyítékaimat:


-TiBOR


-BORul


-elkóBORol


-kollaBORál


-BORs


-BORotva


-BORostyán


Nyelvünk megőrizte eltitkolt származásunkat.Az Ősmagyar vallásban is volt egy égig érő FA.A FA a NÖVÉNNYEL egyenlő.A NÖVÉNY pedig egyenő a szőlőtőkével.Végső soron egy génmanipulációs alanyról van szó,mely egy szőlőtőke volt.Ebből az egy tőkéből nyerték ki a minden magyarban jelenlevő DNS-t.


Kell még bizonyíték?


És nem,a magyar nyelv nem az idegenektől ered hanem végső soron a növények nyelve!Szerintetek miért létezik az a sztereotípia hogy a székelyek alig beszélnek?Mert a növények telepátiáját használják,és ezt figurázták ki a környező népek!


Mit gondolsz zseniális gondolataimról?

2013. okt. 22. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!