Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyha lenne egy honlap, ami...

Hogyha lenne egy honlap, ami ezotériával foglalkozna és nem lennének trollok, akkor érdekelne titeket?

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 14:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%
10-es: Nem egy olyan eset van, ami bizonyítja ennek a valóságalapját. Az, hogy te ezt még ennek ellenére sem vagy hajlandó elfogadni, a te dolgod. Viszont egy kérnék: egy ezoterikus hívő nevében se nyilatkozz, légy szíves. Ugyanis mi sem biztos, hogy mindennel egyetértünk, ami ezen belül le van írva, ki van jelentve.
2013. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Általánosítasz :) Meg úgy beszélsz, mintha te bármennyivel is jobb lennél, mint mi vagyunk.Tudod, ez csak egy érdeklődési kör.Attól még, hogy valakit ezek érdeklik, az nem jelent, hogy mindent el is hisz és ettől még lehet egy BOLDOG (és sikeres) élete.Elegem van azokból, akik azt hiszik, hogy mi begyepesedett hülyék vagyunk :) A többi gondolatomat inkább nem is írom le :) Nehogy megsértsem bárki lelki világát...
2013. okt. 13. 16:38
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
ha lenne valamilyen valóságalapja ennek a úgynevezett hitnek ekkor én szívesen elfogadnám nem tudok hinni abban ami nem bizonyított tényen alapszik, de ez én vagyok nem modtam senkire hogy hülye csakhogy én tartom hülyeségnek.
2013. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
36%

#11 te egy onlyam ember vagy aki ki forgatja a másik szavait, vagy nem képes értelmezni azokat. ha valaki ki nyilvánítja a véleményét akkor ti Ezosok rőktön lenullázátok #11 te csak egy bólogató jános vagy én ameddig a fórumon leszek mindig ki fogom nyilvánítani a véleményem, és légy szíves. mutatnál valami

bizonyítékot, kíváncsi lennék rá

2013. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%
Érdekelni nem érdekelne, de üdvözölném az ötletet. Talán kevesebb ilyen témájú kérdés lenne ezen az oldalon.
2013. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Miquel, ahhoz képest, hogy nem érdekel ez a téma te már évek óta itt lopakodsz és alig várod hogy egy ilyen témájú kérdés legyen, te rögtön lecsapsz rá. A te neved alatt már 2010! óta jönnek a szellemes megjegyzések. Ez két dologra utal. Vagy titokban nagyon érdekel a téma csak nem mered bevallani, vagy nagyon unatkozol akkor viszont ez nagyon szánalmas.

Ui: Ha engem nem érdekel egy téma eleve nem keresek rá a kulcsszóra :-) Csak úgy megjegyezés képen.

2013. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Spiclike, nyugodtan nyilváníts rólam véleményt így ismeretlenül is, nem érdekel. :) Ha ettől jobban érzed magad, hogy ezt leírtad, egészségedre. Én viszont nem fogok neked bebizonyítani semmit sem, van annál jobb dolgom is, mint olyanoknak magyarázni bármit is, aki azt keresi minden mondatban, mibe köthet bele.
2013. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
68%

Engem nagyon érdekelne ez az ezoterikus jellegű honlap,ahol mi eziránt nagyon érdeklődők, ezoterikus témában könyvet is olvasunk,gondolatot cserélhetnénk, a gyakorlatban is elért élményeinket is kitárgyalhatnánk,ezotériával kapcsolatos forrásokat is megjelölnénk, én a szellemi fejlődés érdekében

fantáziát látok benne.

2013. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
47%
figyej 15:22 mártir szerepe sztem unalmas miért nem a kérdésre válaszoltál, engem akarsz rossz színben feltüntetni én a kérdezővel beszéltem nem veled ki erőszakolod mberből a választ hogy aztán megjátszhasd. magad ne általam reklámozd magad. csak bólogass tovább! és remélem a kérdezőnek össze jön az oldal sok szerencsét kívánok hozzá. na szevasztok.
2013. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne és szerintem még sok mindenki mást, ha nem ilyen lehúzós ezo tv-s típus. Még régebben láttam egy profilt a facebook-on ilyen témájút, és bár én nem "lájkoltam", de megdöbbenve tapasztaltam, hogy nem egész fél év alatt 52 000 like-ot kapott. Szóval van akit érdekel.
2013. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!