Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elfogadod az evolúciót?

Elfogadod az evolúciót?

Figyelt kérdés

Kedves ezoterikus fivéreim és nővéreim!


Mi a véleményetek az evolúcióról?

Ha igen miért, Ha nem akkor miért nem?


Kezdem én:

Igen!

A bizonyítékok miatt. (Fosszíliák, genetika stb.)

Másrészt jól magyarázza a lélekvándorlós, fejlődős, torzulós elméletemet.


Minden jót!



2013. okt. 8. 01:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Azért nem válaszolok, mert tökre felesleges, hogy neki menjenek még annak is.
2013. okt. 8. 10:25
 12/21 nagylzs ***** válasza:
76%

Elfogadom. Miért: azért mert ez egy olyan, az ásványi birodalom legaljától az emberi birodalom csúcsáig tartó folyamat ami közvetlenül bárki által megtapasztalható. Ráadásul tudományosan bizonyított. Miért ne fogadnánk el olyat ami tudományosan bizonyított?


Ami pedig a tudomány és az ezotéria kapcsolatát illeti: az igaz ezotéria és az igaz tudomány soha nem mondanak egymásnak ellen.

2013. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
27%
Az én tudomásom szerint nincs perdöntő bizonyíték az evolúcióra. Ez is egy szilárd lábakon álló elmélet, amit sok minden támaszt(hatna) alá, de attól még csak elmélet. Ezért is vitatkoznak róla annyian(tudósok is).
2013. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Végre normális válaszok!

Hatalmas lájk nektek! :)

2013. okt. 8. 16:37
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
El.
2013. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Információ Kapitány ***** válasza:
85%

Elfogadom, mert menő, és pártatlan, bár olykor erősen fasiszta és brutális, de a természet ezt követeli meg.


De lehetne jobb is. Mármint pontosabb. A lélekkel az evolúció nem foglalkozik nem dolga.


Valamint az evolúció nem minden esetben fejlődést, csak változást jelent, hogy az adott környezetben minél nagyobb esélyekkel induljon az adott egyed a fajfenntartás és a létfenntartás versenyén.


Az evolúció mindenütt ott van. Nem csak a természetben, hanem a gépeinkben (bár ott igyekszünk fejlesztés irányba haladni, de számos példa mutatja, hogy ott sem szükségszerű minden esetben.)


Az evolúció zsír!

2013. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Salx Narval ***** válasza:
Én is arra lettem volna kíváncsi, hogy milyen módon kapcsolja össze a kérdező a lélek megjelenését, a lélekvándorlást az evolúcióval. Ha már saját elmélete van, úgy véltem megosztja velünk, de ha nem, hát nem.
2013. okt. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Semmi értelme megosztanom!

Mi a francnak? Hogy annak is neki menjetek?!

2013. okt. 9. 14:44
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyrészt elfogadom!
2013. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Makoscsiga ***** válasza:
76%
Én nem elfogadom, hanem tudom, hogy igaz. ;-)
2013. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!