Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mindig olyan csávók tetszenek...

Mindig olyan csávók tetszenek meg akik,4-én születtek, de úgy, hogy később derül csak ki, a poén, hogy én is 4-én születtem. Az utolsó 4 alkalommal aki megtetszett az mind 4-i napon született. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
egyébként hozzá tartozik az is a dologhoz,hogy ezekkel az emberekkel csúnyán rácsesztem mindig,tehát eléggé félek már,de most megint tetszik valaki,és miért is ne,ő is 4-én született:D
2013. szept. 20. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Csak vigyázz, mert szerintem, az ötödik után már curva leszel, és arra tényleg rá fogsz cseszni.

De ha gondolod, én 24.-én születtem. Megismerkedhetnénk?

Privát választ kérek.

2013. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam,hogy jártam is velük.odáig nem jutottunk el,szerencsére előbb kiismertem őket:D
2013. szept. 20. 21:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már négy elsején születettel? Vagy nekrofil módban egy fél nyolcadikán világra jöttel?
2013. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hihetetlen,hogy megint a hülyék próbálják eladni magukat :D
2013. szept. 20. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem meg a nős kollégám tetszik, ez vajon mit jelenthet?.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

válasz, azt, hogy jó pasi ;)

.

.

.

.

amúgy komolyan irígylem a problémáidat...

2013. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elég hihetetlenül hangzik.
2013. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem jártál velük, akkor hogy, hogy csúnyán rácsesztél?

Amit, ahogy írtál, az azt jelenti, hogy négy négyessel már tovább jutottál a kelleténél, és az ötödikkel már nem szeretnéd hogy elpicházzon vagy, terhes légy!

2013. szept. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 niggamaci ***** válasza:
44%

nem kell egybol lehulyezni a masikat meg kinevetni azert mert veletlen egybeesek tortennek vele. :)

a 4-es szam tehat nagy szerepet jatszik a eletedben es ez szerintem egyertelmubb sem lehetne. a szamoknak sok szerepuk van az eletben es ezt hasznald ki: nezz utana a 4-es szam jelentesenek!

lehet hogy hulyenek nezel most de szerintem van valami a dolog mogott ;)


udv: niggamaci

2013. szept. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! végre egy normális hozzászólás! igen,utánanézek,mert nagyon kíváncsi vagyok,belevetem magam a dologba,mert ez már tényleg kíváncsivá tett :D
2013. szept. 22. 17:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyet. 8-an semmit sem találnak benne, a kilencedik végre neked ad igazat, és te felcsillanó szemmel boldogan a nyakába borulsz.
2013. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!