Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azt hiszem, hogy valami...

Azt hiszem, hogy valami nagyra születtem, hogy nem hiába való a földi létem. Szerintetek ezt jól gondolom?

Figyelt kérdés

Tudom, nincsenek nagy alátámasztásaim, de leírom mik miatt.

Már egészen kiskorom óta tényleg már 4-5 évesen gondolkodtam. Úgy értem pl amikor odajöttek hozzám az öreg asszonyok és mondták hogy "jaj de aranyos, hogy enném meg a kis szívét" ,már olyanokra gondoltam , hogy menjen már innen , ez hülyének néz? ugyanez a bohóccal is , hogy ez nem normális? Mit vigyorog? De volt olyan,hogy szüleinkkel elmentünk ilyen társaságba, ahol odajött hozzám, meg a bátyámhoz egy férfi és azt mondta a bátyámnak, hogy a testvéred okos. Látszik rajta, hogy nagyon értelmes. És ezt minden előzmény nélkül pedig nem is beszélgettem.Sok sok ilyen esetet tudnék még mondani. Másik, volt többször is , hogy "csoda" történt velem.Egyszer játszottunk tesómékkal,párnacsatát,és úgy nekem dobták a párnát hogy hátrafelé estem, lekapcsolódott a lámpa, becsuktam a szemem, mikor kinyitottam azt éreztem hogy puhára esett a fejem.A fejem mögé került a párna.

De volt más is.

Mindig jóságos voltam ,tiszta szívű soha nem gondoltam rosszra egészen sokáig.Volt olyan hogy elmentünk egy táora ahol adtak egy lottó szelvényt hogy jelöljünk e rajta 5számot és ha ők kihúzzák a számokat kapunk ajándékot. Erre nekem mind az 5talált. Pedig nem is érdekelt, hogy nyerek-e.

Nem tudom és úgy érzem, hogy kegyvesztett lettem fogalmam sincs,mert már nem vagyok oylan mint régen.

Jah és a koponyám formája is nem oylan mint az átlagos embereké. Hátul van egy mélyedés,nem tudom elmagyarázni, hogy hogyan,egyszer egy barátnőm mikor megérintette nagyon csodálkozott, hogy ilyen létezik-e?

Nem tudom, miért de úgy érzem, hogy én más vagyok, nem olyan mint a többi ember.


2013. aug. 20. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy a Kiválasztott!
2013. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Ezekben semmi különleges nincsen, teljesen átlagos dolgok....
2013. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy ujabb szemely aki azt hiszi h ö az atyauristen...
2013. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nem hiszem azt, csak úgy érzem ,hogy valamire hivatotam ,meg hogy nem vagyok olyan mint mások.De senkit nem nézek le, nagyon is szerény vagyok, nincs velem semmi.
2013. aug. 20. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Kb. minden 2. ember különbnek és többnek érzi magát.
2013. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Farkas András D. ***** válasza:
Mind nagyra születünk,csak az utazás közben eltávolodunk eredeti céljainktól, a legjobb példák a kisgyerekek, rengeteg beszámoló van olyanokról, hogy szellemet, angyalt, vagy hasonlót véltek látni és úgy írták körbe, hogy azt sem tudták micsoda, bennük él legerősebben a remény, majd később az "élet megtöri őket" . A lényeg, a te képességeid, ha mondhatjuk annak( a képességet uralja és irányítja az ember) érdekesek, nem túl kirívóak, ha érdekel jó pár dolog rám is igaz a leírtak közül, de ettől nem hinném, hogy más vagyok, csak valamit máshogy csinálok . Ha érdekel pár történet vagy lenne kérdésed írj privit, de abban biztos vagyok, hogy a legnagyobb fegyver a hit, akinek az van, semmi sem töri meg és állítja félre a céljaitól.
2013. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
iigen te vagy a Megváltó. de nem bírom az ilyet, aki különbnek hiszi magát a többiektől.. egyébként ez egy pszichológiai probléma is, amit kezelni szoktak.
2013. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jah és nem vagy nálam jobb meg másabb, ezt kikérem magamnak!
2013. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen,jól tudod!Te vagy az Északi Rakte'már fénymágus dimenzióidéző mester.
2013. aug. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!