Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nincsen magyarországon...

Miért nincsen magyarországon ilyen életvezetési tanácsadó, mint külföldön?

Figyelt kérdés

Multkor láttam a Discovery/NGC-on hogy indiában élnek amolyan bölcsek, akik egésznap meditálnak, befestik a testüket, marihuanát szívnak és ellátják a falut bölcs tanácsaikkal, ha azok elakadnak a magánéletben, amolyan életvezetési tanácsokkal és a népet okítják, hogy itt ásál kutat mert lesz víz, kimérte varázsvesszővel meg oda túrjál földet a házadnak, meg oda ültess szölöt stb. Cserébe a bölcs túlvilági, ezotérikus tanácsokért eltartják. Hoznak ételt, italt, cigit bőven és megépítik meg kijavítják a házát, amikor kell.


Ez az életforma nagyon megtetszett nekem. Szerinted be lehetne vezetni magyarországba? Szívesen leköltöznék vidékre egy ilyen Gurunak.Te aláírást gyűjtenél, hogy ilyet csináljanak ? És akkor megszűnne az ezotv is, mert betelózás helyett megkérdeznének engem.


Nem kérnék semmi marihuanás cigit, mint az indiai mágus jógi, csak sok sülthúst, csokit, meg bort. Cserébe persze ellátnám a falut hasznos tanácsokkal, mi van a halál után. Mit hova építsenek, Isten hogy teremtette a világot meg ilyesmik.


Szerinted valóra válhat az álmom, hogy egyszer egy ilyen tanácsadó leszek ? Kezdjem bevonzani ?


2013. aug. 20. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a magyar ember nem szereti, ha bele pofáznak a dolgába. A legtöbb mindenkinél okosabbnak hiszi magát, akinek nem kell vezetés.
2013. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel születni kell!


Mellesleg az nem mágus, aki befüvezve ad tanácsokat! A transz állapotot spontán érik el!


Tapasztalat...

2013. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd


Ez jó kérdés.. kamu.. de legalább van benne fantázia.

2013. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem az időjárás a gond. itt nem aludhatsz ahol tetszik, mert a nyár kivételével hideg van éjszaka. ezért sokkal komolyabb infrastruktúra kell ahhoz, hogy élj.
2013. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Indiában elég nagy a szegénység, meg sok a betegség.Úgy látom, valahol sántítanak azok az életvezetési tanácsok.Talán nem kéne közben füvezni.

Egyébként létezik magyar országon is életvezetési tanácsadók.Ők nem füveznek(közben), de de őket is a páciensek tartják el.Ugyanúgy a semmiért, mint Indiában.

2013. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!