Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éjszaka "kiszálltam" a testemb...

Éjszaka "kiszálltam" a testemből. Mi lehetett ez? Nagyon furcsa volt

Figyelt kérdés
Szóval aludtam, egyszer csak kinyílott a szemem.De nem tudtam megmozdulni.Olyan volt mintha alvásparalízis lenne.Aztán felálltam és láttam magam feküdni.Tehát nem a valóságba álltam fel csak képzeltem vagy valami.Tehát láttam magam feküdni.Végigsétáltam az egész házban ,bementem anyáékhoz is, beszéltem nekik de nem hallották.Mikor végigjártam az egész házat visszajöttem a szobámba és magamra ültem, majd befeküdtem olyan pózba amilyenbe a valóságban is voltam(mint a filmekbe amikor bele fekszik a szellem a testbe és mozog a test) , és megtudtam mozdulni.MI lehetett ez??Nagyon beparáztam

2013. aug. 17. 12:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha sikerül gyakorlás nélkül rájönnöd a dologra.., akkor is ésszel használd, vagy költözz Tibetbe a szerzetesekhez.
2013. aug. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez az az úgynevezett asztrál utazás. Egy időben nekem is volt sokszor csak úgy spontán.
2013. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem gyakoroltam, nem is meditáltam, csak úgy spontán jött.Nem nagyon érdekeltek eddig az ilyen dolgok, de ezután már utána olvasok.
2013. aug. 18. 12:27
 14/19 A kérdező kommentje:
Álom nem lehetett szerintem mert amikor sétáltam kinyitottam az ajtót, enyémet is és az anyáékét is , és reggel valóban ki volt nyitva ugyanúgy ahogy én hagytam
2013. aug. 18. 12:29
 15/19 Gabee12122 válasza:
87%
Véleményem szerint ez egy "Lucid Dream" volt aminek nem tudom a pontos magyar megfelelőjét.De ez abban merül ki,hogy kapsz egy ilyen testen kívüli élményt.Ilyenkor a fizikai törvények nem működnek.Ha megpróbálnál feloltani egy lámpát anélkül hogy rágondolnál hogy "fel fog gyulladni" akkor nem is fog,mert ez tulajdonképpen egy álom amit az agyad irányít.Tulajdonképpen úgy forgatod a világot ahogy tetszik.Ismerek olyan embert aki ilyenkor kiéli amit szeretne,mintha számítógépen játszana.Csak nem te kontrollálod azt hogy mikor lépsz be meg ki.Nagyon érdekes dolog,sokaknak félelmetes mert van hogy az agy elkezdi kivetíteni a félelmeidet.A vicc az egészben hogy nagyon jól átéled és emlékezni is fogsz rá pont mintha valóság lenne.Viszont ahogy hallottam van egy veszélyfaktora mert ugye a sok dolog ami "bent" más mint a valóságban simán otthagyhat egy tudathasadással
2013. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Anyukámmal történt ilyen kamaszkorába,úgyhogy hiszek neked!Ahogy mondod kiszálltál a testetből,biztos kiűrítetted az agyadat,és épp nem gondoltál semmi konkrétra.Anyukámmal úgy történt,hogy rutinszerűen jött-ment a szobában,tette a dolgát.És amikor rátette a kezét a vaskilincsre kiszállt magából és felűlről, a levegőből, plafonról látta magát, a testét.Azután a másik pillanatba érzett egy zuhanást és már egyben volt.Szerintem is ilyen meditációs szerű a dolog, akaratod ellenére kiűríthetted az egyadat.
2013. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Csak ő nem mászkállt,pillanatnyi volt...olvass útána,szerintem ez lehet egy amolyan "képesség" is.
2013. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Velem meg az történt, hogy láttam magam álmomba. Azaz amikor nappal csináltam valamit. Azt álmomban más szemszögéből láttam magam.
2017. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mivel egy tudaton osztozik minden èlölèny egy időben így ez lehetsèges előző.
2017. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!