Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éjszaka "kiszálltam" a testemb...

Éjszaka "kiszálltam" a testemből. Mi lehetett ez? Nagyon furcsa volt

Figyelt kérdés
Szóval aludtam, egyszer csak kinyílott a szemem.De nem tudtam megmozdulni.Olyan volt mintha alvásparalízis lenne.Aztán felálltam és láttam magam feküdni.Tehát nem a valóságba álltam fel csak képzeltem vagy valami.Tehát láttam magam feküdni.Végigsétáltam az egész házban ,bementem anyáékhoz is, beszéltem nekik de nem hallották.Mikor végigjártam az egész házat visszajöttem a szobámba és magamra ültem, majd befeküdtem olyan pózba amilyenbe a valóságban is voltam(mint a filmekbe amikor bele fekszik a szellem a testbe és mozog a test) , és megtudtam mozdulni.MI lehetett ez??Nagyon beparáztam

2013. aug. 17. 12:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem anyáékat és azt mondták ők nem láttak és nem is hallottak semmit éjszaka
2013. aug. 17. 12:26
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
wow már hallottam ilyenről, de általában az emberek hosszú idő alatt képesek csak elérni ezt, meditációval meg minden, szóval te szerencsés vagy. gondolom a lelked kiszállt a testedből, az ahogy te mondtad. de persze ez csak az én véleményem. vagy ez, vagy álmodtad.
2013. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 elena95 válasza:
100%
hát ez durva! nem hallottam még ilyenről,velem is történtek furcsa dolgok de nem ennyire.
2013. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 MRC31 ***** válasza:
100%
Két embert is ismerek akik el tudják érni a testből kilépés állapotát és ezalatt látott fizikai világ konkrét történéseit visszamondani, rendkívül fogékonyak az intuíciókra de ők sokéves meditációval érték el, szóval itt valami másról lehet szó.
2013. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 MRC31 ***** válasza:
73%
Elképzelhető, hogy alvásparalízis. Szerintem érdemes utánaolvasnod, hogy meggyőződj róla.
2013. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5%
Álomnak hívják. A lelked nem fog csak úgy spontán kilépni a testedből, ehhez több évnyi gyakorlás kell állítólag. Bár én baromságnak tartom.
2013. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Velem is volt már ilyen, de én nem meditációval értem el, hanem teljesen magától jött. Nagyon megijedtem. Mondjuk nálam elég gyakori az alvási bénulás, amivel egy furcsa, szorongó érzés is jár, úgy érzem mintha nem kapnék levegőt, én nagyon utálom ezt az állapotot.

Na de visszatérve, velem is volt már hasonló, mászkáltam a szobában de jóval gyorsabban, mintha "lebegtem" volna, aztán zihálva felriadtam, és folyt rólam a víz. Rossz élmény volt.

2013. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Egyszer egy villám csapott az ablakom elötti fába. Ami talán 2 méterre van a ház falától, ágyam meg az ablak alatt van. Akkor tapasztaltam ilyet.....
2013. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ez testen kívüli élmény, avagy asztrál utazás.Most megtapasztalhattad, milyen "szellemnek lenni".

Általában a fizikai testükben tartózkodók nem veszik észre az asztrál utazót, de azért néha előfordulhat ez is, ha mondjuk,épp fogékonyabb tudatállapotban vannak.Így aztán előfordulhat, hogy szellemnek hiszünk valakit, akinek az asztrál teste éjszakai kiruccanásra indult.Érdekes móka ez.

2013. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem sosem sikerült meditációval, viszont volt egy időszak, mikor spontán jöttek ilyen tapasztalatok.Sok embernél van így, nem mindenkinek kell gyakorlás, csak nem sokan beszélnek ilyesmiről...
2013. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!