Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Másnak is feltűnt, hogy az...

Másnak is feltűnt, hogy az utóbbi időben valami nagyon nincs rendben itt a Földön?

Figyelt kérdés
Én nem érzem véletlennek ezt a sok rosszat, ami történik... túl sok van belőle, és túl sokszor.

2013. aug. 5. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ne kombinálj... Amióta létezik világ mindig történik valami a földön. Semmivel sincs több katasztrófa vagy baj a 21-dik században mint a középkorban...
2013. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
86%
Igen, mióta ezt a kategóriát olvasom, én is azt gondolom, hogy valami nincs rendben a Földön...
2013. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

"túl sok van belőle, és túl sokszor."

Ugyanannyi van belőle mint idáig, csak javult az információáramlás (internet, stb.).

2013. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

A világunkban minden rendbem van.

Mert mindennt az Isten tart kézben Jézus Krisztus által.

Vagyis Törvény által működik.:)

2013. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mond azoknak, akik például átélték a kis-jégkorszakot az 1700-as években.
2013. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:
67%

Igen, valami valóban nincs rendben... Főleg az emberekkel, akik a "mert megtehetem" nevében durván visszaélnek a szabadságjogaikkal... És nem feltétlenül a politikusokra, az ufót kiáltó feltűnőséi viszketegségben szenvedőkre, és a tudományos szavakat teljesen más értelemben használó egyénekre gondolok, hanem úgy az átlag emberekre is...


Nézd meg a facebookot, ahol annyi a "gyönyörű idézet" és a "napi suna" hogy csak na... Meg a lájkold ezt, kövess engem ect...


Szóval ezek a jogok valahol olyanok, mint a házi pálinka... Jó ha van, de azért nem egészséges tulzásba vinni...

2013. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Szerintem minden ok, vagyis a szokásos.
2013. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzek semmit. Két napig aggódtam az Ezó első számú trollja miatt, de ismét megjelent. Szóval minden rendben van.
2013. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!