Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor lesz mar vilagvege?...

Mikor lesz mar vilagvege? Akkor minden megoldodna?

Figyelt kérdés
nincs kedvem elni de megolni nem merem magam ezert ugy dontotem h legyen vilagvege. Na szval mikor lesz?

2013. aug. 3. 15:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én atomháborút várok:D Szerencsére vidéki vagyok, és az egész olyan lenne mint a Jerichoban:D
2013. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hadjatok már!A legkirályabb a Walking Dead-es zombi apokalipszis!


De nagy király lenne még a Gears of War-os sáskák elleni láncfűrészes vagdalózás is!


Vagy egy olyan klasszikus mint a Crysis?Persze ha nem rajad van a nano ruha akkor szivacs...


http://www.youtube.com/watch?v=XFbDKnipAh8


És hogy teljes legyen a lista,le kell írni még a Prototyp féle vírusos világvégét is:


http://www.youtube.com/watch?v=X7i46jmOXMs


Megszavazzuk melyik lenne a legdurvább?

2013. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A WD az túl irreális, hiszen nem tudunk ilyesféle fertőző organizmusról, ráadásul ott alapból mindenki fertőzött, ami még logikátlanabbá teszi a dolgot. A GoW se túl reális. Az atomfegyverek viszont reálisak, és a politikai folyamatokat tekintve egy közelgő atomháború nem is elképzelhetetlen. Én legalábbis erre tenném a pénzem.
2013. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Úgy döntöttél?Dönts már úgy most előtte, hogy essen 1-2 napig az eső, mert már unom ezt a dög meleget.

Köszi.

2013. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ja,az eső tényleg nem lenne rossz,de légyszi ne a jövő héten.Perseida maximum lesz és látni szeretném.Egy hetet inkább még párolgok a napon,de látni szeretném a maximumot.
2013. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Úgy döntöttél hogy legyen világvége? XD mintha te döntenéd el mikor lesz. Amúgy nagyon ömző vagy. Azért mert neked nincs kedved élni másnak még lehet. Elég szar lenne ha azért halna meg 7 milliárd ember mert neked nincs kedved élni. Amúgy meg szerintem hülyeség lenne megölni magad. Inkább mondd el mi a baj lehet tudok segiteni. De ha nem akkor menj el pszihológushoz mert ez már nem normális hogy a világvégét akarod azért mert nem akarsz élni de félsz megölni magad.
2013. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Tudjátok mit! Szavazzunk meg egy jó Zombieland-es fertőzést!

Itt a terv: Kerge marha kór -----> Kerge ember kór -----> Kerge zombi kór.

2013. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

FUCK YEAHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!


És mikor?legyen még minimum két hét!Addig még be tudok tárazni fegyverből,kajából,gázmaszkból,lőszerből,de nem utolsó sorban serből!


Valami biológus kolléga feküdjön már rá az ügyre!

2013. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, a világvége elméletek alapja: Egy ember, kevés/sok fantázia. És 1.000.000 hiszékeny ember. 2013-12-21, bolygó együttállás miatt a Jupiter, a Hold, a Vénusz, és a Nap gravitációs ereje földrengéseket okoz Japánban, az Egyesült Államokban, Ausztráliában. Szökőárakat okoz az Indonéz szigeteknél. Ennyi az egész. A világvége elméleteknek nem szabad hinni.
2013. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy érzek, függetlenül attól, hogy kamukérdés vagy komoly. Amúgy sajnálom, hogy ti is sokat vagytok így vele, mint én. Tudom, hogy ez az emberi élet tragédiája. Részemről nyugodtan összedőlhet az egész, a világvége megoldást jelentene a problémáimra.
2013. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!