Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért álmodok mindig ugyan...

Miért álmodok mindig ugyan arról a kísérteties alakról?

Figyelt kérdés

Mikor ide költöztünk,kicsiként féltem az egyik szobától nem tudom miért,csak féltem. Éjjel mikor kimentem wc-re mindig a sötét szobába a résnyire nyitott ajtóra rá pillantottam. Nem tudom miért,butaság de nagyon kicsi voltam. Ez a szoba megcsinálva sincs,üres,nem használja senki. Bezártuk. Mire megnőltem ez a félelem elmúlt,de mostanába elkezdtem álmodni ezzel a szobával mióta az ajtót újra kinyitottuk.

Eléggé furcsa,amiket ezzel álmodok. Egy kísértet fekete alak, a felyén csuklyaszerű akármi , az arcát sose látom. S mindig ezzel álmodom,erről az alakról. Leírom a 3 legdurvábbat.

1.: Álmomban aludtam, de kint hatalmas vihar volt, felébredtem hogy az ablak kivan nyitva,és az az ajtó, elmentem becsukni,és visszafeküdtem. Elaludtam. Felébredek még egyszer, hogy nyitva az ablak. S nyílik a szobámba az ajtó. Ő volt az. Az ágyamtól 2 m-re állt. Egyszerűen nem tudtam megmozdulni, kalapált a szívem . Nagyon féltem. És itt ébredtem fel az éjjszaka kellős közepén.

2.: Nappal volt, most benne volt az egész családom. Ugyan ez az alak kísértett. Sírtam könyörögtem haggyon már ,de mind hiába. Végül álmomba elhatároztam elmegyek innen, nem bírom tovább,néhány napot a mamánál töltök. De nem tudtam szabadulni. Minden holmi a helyén volt ahogy most van. Pakoltam a cuccaim épp mikor megcsörrent álmomba a telefonom. Itt ébredtem fel. ( az ilyesztő az hogy az éjjszaka tényleg hívtak, rejtet számom. Bár ez időközbe kiderűlt kiszivatot.) Nem ébredhettem fel a valós hivásra,aludtam. Hisz a telefonom éjjel rezgőre van állítva. És abban a szobában töltött.

3.:Minden bútor úgy volt ahogy akkor mikor ide költöztünk. Későn értem haza, elmentem tv-t nézni és álmomba bealudtam rajta. Majd felébredtem éjjel. Csörgött a nappaliba a vezetékes telefon. Kimentem felvenni , de ilyen sistergő hangot hallottam csak benne.

Majd zajt halottam abból a szobából. Alig mertem menni, remegő kézzel nyomtam le a kilincset. És ott állt megint,az ablak előtt. Itt ébredtem fel.

Az ilyenek után aludni se tudok,se el,se vissza.

Ilyesztőek. Elmesélni pontosan milyen nem lehet.

Szerintetek mitől vannak ezek ? És mit jelentenek?


2013. aug. 2. 17:31
 1/2 anonim válasza:
Az álmok a napi történéseket és gondolataidat dolgozzák fel. Ha nagyon nem hagy nyugodni menj el orvoshoz. Engem minden éjszaka zombik vámpírok hasonlók akarnak megölni vagy fegyverrel üldöznek... Akkor ha minden okés nem nyugtalanít semmi akkor boldog álmaim vannak. Esetleg Alakítsátok át a szobát...az ajtót rakjátok átmáshová,,,
2013. aug. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vagy csak a horror teszi,meg h kicsikent feltem tőle.
2013. aug. 3. 07:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!