Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szjg! Reni már a kezdetektől...

Szjg! Reni már a kezdetektől fogva bele volt esve Cortezba. Cortez is ugyan így volt?

Figyelt kérdés
Mármint , amint meglátta Renit belezúgott? Mert valahogy egy kicsit össze zavarodtam.
2013. júl. 12. 22:23
 1/5 anonim válasza:
8-ban ott van
2013. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A 8.-ban hányadik oldalon?
2013. júl. 13. 11:50
 3/5 juhász karina ***** válasza:

a 7. vagy 8. kötetbe van szerintem is , de nem tudom pontosan :DD

Igen Cortez is 9-től fogva bele volt zúgva Renibe

2013. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaja szerintem is csak biztosra akartam menni. Köki! :-)
2013. júl. 13. 12:28
 5/5 anonim válasza:
100%

A 8-ban van:

Cortez a vizes tincseit kifésülte a homlokából, megragadta a derekam és magához húzott a vízben, a medence hullámai tükröződtek az arcán. Erről eszembe jutott, hogy enyhén szólva szerelmes vagyok...:) Átkulcsoltam a karomat a nyaka körül, és hagytam, hogy hosszasan megcsókoljon.-Érdekel, hogy mivel idegesítettél fel az első naptól kezdve?-suttogta halkan.

-Igen-bólintottam bele a vízbe az állammal.

-Oké.Idegesített, hogy nem köszöntél. Idegesített hogy jól elvoltál. Idegesített, hogy nem röhögtél azon, amin mi röhögtünk. Idegesített, hogy csak olvastál és semmi nem érdekelt. Idegesített, hogy kedvelted Neményit, és jól érezted magad vele.Idegesített, hogy előttem ültél. Idegesített, hogy láttalak a szünetekben az udvaron. Idegesített, hogy amikor nem láttalak, kerestelek.Idegesített, hogy tetszettél. Idegesített, hogy olyan lánynak tűntél, aki soha nem foglalkozna velem. Aztán rohadtul idegesített, hogy beléd estem."

2013. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!