Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi értelme az életnek?

Mi értelme az életnek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 21:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
2013. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Vagy akkor már inkább ezt: http://www.youtube.com/watch?v=ok_JIRyA2j8
2013. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Egy kis mennyország

Ezt a filmet nézd meg,aztán rájössz mi az élet értelme

2013. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Felkészít a következő életre.
2013. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
egy embernek több mint 100 élete volt, mi értelme akkor hogy felkészít a következő életre?
2013. aug. 4. 20:03
 26/30 anonim ***** válasza:

Ezt a marhaságot hol olvastad? Erre, - ha kutyám lenne az is megfulladna a röhögéstől.


Az élet egyszeri és megismételhetetlen!


Mennyi idős vagy? Van Apád van Anyád? Volt akit szerettél nagyon? Alkottál Te valaha valamit az életedben? Álmodoztál valaha, terveztél valaha úgy, amit meg is valósítottál?


Hogy juthat ilyesmi az eszedbe? Vissza zuhantál a téged alkotó atomok szintjére? de még az is tesz valamit nem kérdez felesleges dolgokat, mert megalkotta a mindenséget és a segged alá ezt a fantasztikus Földet. Ezen neked élned KELL,tenni a dolgod, ha már ez a sorsod, és szeretni és tervezni alkotni és szaporodni, hogy az élet fennmaradjon, ha már ez a csodálatos bolygónk megteremtette, és lehetőséget kaptál hogy Anyád és apád szerelmének köszönhetően megfoganj. s ha már felüvöltötted ezt a világot amikor világra jöttél akkor mutasd meg ennek a világnak hogy élsz és Te is vagy VALAKI nem pusztán csak egy atomi részecske evolúciós maradványa!

2013. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Mondom újra azér írtam ezotériához mert ez igaz... egy embernek több élete van, de vannak olyan helyek ahol megtudják neked mutatni ezeket, és visszautaztatnak, asszem valami ilyesmi a neve és nem kamu, anyám ismerőse is volt ott és igazi, de nehogy elkezdje nekem valaki hogy biztos bedrogozták vagy valami...
2013. aug. 7. 13:44
 28/30 A kérdező kommentje:
Azért írtam ezotériához mert ezzel kapcsolatban volt úgymond a kérdésem*
2013. aug. 7. 21:25
 29/30 anonim ***** válasza:
JA? HA a TE Anyukád és ismerőse hisznek ebbe az őrültségbe, akkor nem szóltam egy szót se- csak sajnállak
2013. aug. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Tipikus, ha valaki hisz ebben hülyének nézik -.-

Gondolkozz csak el a Stonehenge-en szerinted hogy kerültek oda a kövek? több tonna, és sok km-ig nincsenek ott olyan fajta kövek, a mostani modern eszközökkel is nehéz elvinni olyan fajta köveket arra a helyre ahol megcsinálták /tudom hogy nem tartozik az utaztatáshoz, de ez is ilyen dolog ami természetfeletti és te tuti nem hiszel ebben és a tudósoknak adsz igazat/

2013. aug. 8. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!