Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem érzitek magatokat mostanáb...

Nem érzitek magatokat mostanában levertnek? Vajon ez a HAARP program miatt van?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 19:48
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

6# Ebben nagyon tévedsz, ma már rengeteg katonai kutatócsoport foglalkozik ezzel, gondolj bele aszály előidézésével egyszerűen kiéheztetik az ellenfelet, nem kell költséges és veszélyes katonai megszállás . Arról nem beszélve, hogy rengeteg felvétel készült már utasszállító gépekről amik valamilyen kémiai anyagot szórnak lakott területre .


8# Én is gratulálok a szintedhez, ezt a HAARP-ot nem én találtam ki hanem létező dolog .


10# Neked is gratulálok az intelligens megnyilvánulásodhoz .

2013. júl. 25. 22:31
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez nagyon valószínű.
2013. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
38%
Nyald ki a HAARP-ot.
2013. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%

"Arról nem beszélve, hogy rengeteg felvétel készült már utasszállító gépekről amik valamilyen kémiai anyagot szórnak lakott területre ."

Mutatnál nekem egyetlen hiteles felvételt? Csak mert olyat már rengeteget láttam, amikor kondezcsíkot hívnak chemtrail-nek, illetve növénypermetezést vagy pl az illemhely-tartály ürítését akarták aljas és gonosz vegyszerezésnek eladni, de bizonyítani soha senkinek sem sikerült még ezeket az állítólagos akciókat.

2013. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Én valami antiHAARPista lehetek, mert idáig délutánonként órákat aludtam, és még az éjszakákat is végig aludtam jóízűen, viszont az utóbbi napokban nem csak hogy délután nem alszok, de még éjszakánként is többször felébredek, és a megszokott 6.30-7.00 helyett csak 4.00-5.30-ig tudok aludni.
2013. júl. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 BlackSword ***** válasza:
Ez az aszályos dolog jó lenne, ha nem a fegyverkezés mozgatná a gazdaságot... Az USA is a két világháború alatt lett szuperhatalom... Szóval semmi értelme nincsen tartogatni a fegyvereket... Akkor nem lehetne milliárdokat ölni a fegyverekbe és nem lehetne kipróbálni, újabbakat fejleszteni...
2013. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember ma már nagyon eltávolodott a természettől, a természetben végzett munkáktól.Sok a mesterséges adalék az élelmekben, környezetszennyezés, a városi és egyéb stressz. Ezek miatt van ez, az embert kifárasztják.Önmagában a meleg nem fárasztaná ki az olyan embert, aki a "kinti" életben edződött (Pl parasztbácsikát a tanyán).
2013. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%
A spanyol vonatkatasztrófa is a HAARP miatt volt. Úgy meglökte a szél a vonatot, hogy kisiklott. Az amcsi kormány meg lefizette a vezetőt, hogy hazudjon. Szerinted ő pont miért élte túl?
2013. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
61%

A HAARP már nem üzemel kb 2-3 hónapja. Nincsen ár pénz, és bezárták a létesítményt. A levertséget ezer más is okozhatja, nem egyből egy jelentős eszköz, vagy egy dolog ami az egyik emberrel esett meg, és most az történik meg veled is.

A HAARP és az időjárás befolyásolása nem új keletű dolog. Az időjárást, kb 1970től próbálják befolyásolni, lehet is, de a HAARP az másképp bombázta a Földet. Egyszerűen, képesek voltak rá és megtették, miért ilyen nehéz ezt elhinni? Az időjárás befolyáshoz elég pár dolgot fent a légkörben befújni és kész is az azonnali radikális időjárási anomália. A HAARP csak ráadás.

2013. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
88%

engem nem nagyon érdekel a veszekedés de lakai az elején azt írta hogy "attol hogy ilyen van még nem foglyág rosszra használni"- vagy valami ilyesmi.

kérdem én mutasson valaki egy olyan technológiát amit először nem a hadászatban használtak fel. gondoljatok bele irányítani az időjárást! ez sokkal nagyobb kárt tud okozni mint bármelyik atombomba és ráadásul ujrahasznosítható "környezet barát" és csak ott szemetel ahol kell.

2013. júl. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!