Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem érzitek magatokat mostanáb...

Nem érzitek magatokat mostanában levertnek? Vajon ez a HAARP program miatt van?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 19:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
mi a rák az ?
2013. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
De igen. Nem, nem a HAARP miatt van.
2013. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1# HAARP program célja az időjárás irányítása .

2# Mitől vagy te ilyen biztos ebben ? :-)

2013. júl. 25. 20:27
 4/26 anonim ***** válasza:
38%
Van benne valami, amit írsz, kérdező! Én 22 éves létemre sokszor úgy érzem magam, mint egy öreg bácsika, pedig nem szoktam magam fárasztani annyira semmivel! Voltam ezzel vizsgálaton is, de nincs semmi biológiai bajom! Szóval gyanús!...
2013. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én nem
2013. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell mindent elhinni a HAARP csak egy összeesküvés semmi más. Senkinek nincs vele rossz indulatú célja, sőt az időjárást nem lehet csak úgy irányítani vele.

Ez egyszerűen a melegtől van ilyenkor az emberek levertek most van valami enyhe hidegfront ez is okozhatja és semmi köze ennek a HAARP-hoz.

Nem értem miért kell ilyen marhaságokat terjeszteni facebookon is tucatjával osztják meg azok akik mindent elhisznek. Gondolkodjunk emberek!

2013. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

De, mostanában elég levertnek érzem magam, de ez így szokott lenni minden kánikulában... sőt, képzeld, már azelőtt is így éreztem magam ilyen időben, mielőtt bárki is gondolkozni kellett volna a HAARP program elindításán. Sőt, ezzel épp ugyanígy van minden más normális ember is.

Nem értem, ha van egy teljesen átlagos dolog, ami végigkíséri az embert egész élete során, azt miért kell egyik évről a másikra agyatlanul beleszőni valami alaptalan összeesküvésbe? Amíg nem volt HAARP, addig mindenki tudta, hogy a forróság rossz hatással van rá, de onnantól, hogy van HAARP, már ez is az ő hibája?

2013. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%

És ezennel megszületett még egy gyk-s fa**ság HAARP név alatt.

Gratulálunk.

2013. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Ma nagy lehet a HAARP aktivitás, mert egész nap úgy éreztem magam, mint akin átment az úthenger. Meg is akartam kérdezni, hogy más is így van-e ezzel, de még a kérdés sem volt kedvem feltenni. :(
2013. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem, a feketszeműek kísérletei miatt van!!! Az óceánt akarják!!!
2013. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!