Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segitség! Varázsoltam mitcsiná...

Hippy baby kérdése:

Segitség! Varázsoltam mitcsináljak?

Figyelt kérdés
a neten találtam egy sebgyógyító varázsigét.rámondtam a kisösém sebére elvégeztem az utasitást.azóta itt szenved hogy fáj a lába pedig ez gyógyvarázslat volt.Mit tegyek?ez igaz vagy csak csinálja?,Segitséééég!!!!

2013. júl. 25. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Varázslat helyett orvos pl? Vagy az nem logikus?
2013. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
nem sok van már a nyári szünetből, azt próbáld meg értelmesen eltölteni, és nem h ülye kérdéseket kiírni.
2013. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

"varázslat" XD

Ez nem igazi varázslat, amit a neten írnak hülyeségeket. Ahelyett, hogy baromságokat csinálsz, vidd el az orvoshoz, ha tényleg a halálán van. Ha meg a "varázslattól" beteg, színleli.

2013. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
38%
Vidd el orvoshoz . ez nem játék. Lifenetworkon is volt egy olyan csaj akit megátkoztak és fájt gyomra és egyre jobban rosszabbodott az állapota. hivtak valami szellemüzőt és már nem fájt neki. nem tudom hogy ez igaz e vagy sem de a te helyedben elvinném orvoshoz. tudom hogy most mindenki azt hiszi milyen idióta vagyok de nem vagyok. de tényleg elvinném orvoshoz
2013. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Gyakori Válaszoló ***** válasza:
88%
Az a seb kezd elfertőződni. Irány az orvos...
2013. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
lehet rosszul mondtad a varázslatot, ez esetben el kell vinni egy mágushoz, aki tudja rá a megfelelő varázsigét, vagy találd meg azt a varázslatot, ami az ellenkezőjét váltja ki, és akkor azt kell helyesen elmondani, de vigyázz, mert ha rosszul mondod, a kisöcséd békává változik. (vagy nem)
2013. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Menj, iratkozz be a Roxfortba, van még mit tanulnod...
2013. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%
Mennyire értesz egyáltalán ezekhez? Mert ha semmi tapasztalattal és hozzáértés híján nyúltál most ebbe bele, az nem szerencsés. Vidd el orvoshoz, vagy keress a környezetedben egy gyógyítót. De először a orvost ajánlanám. Ha így nem megy, utána keress fel gyógyítót, vagy mágust. /Ne olyat aki pénzért csinálja, mert igazi gyógyítók nem dolgoznak pénzért./ Ha fizikailag jobban is lesz a dokinál a gyerkőc, energetikailag lehet h valamit belekontárkodtál, ami nem szerencsés, főleg fejlődő korban.
2013. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 BlackSword ***** válasza:
95%
Téged szivat a kisöcséd... Én is ezt tenném a helyében...
2013. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
te hó ég!hol találsz te ilyeneket? :D am szerintem semmi baja sincsen csak bebeszéli magának hogy hatott az "ige".
2013. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!