Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan vonzam be azt akit két...

Hogyan vonzam be azt akit két éve szeretek? 14/L

Figyelt kérdés
Két éve szerelmes vagyok egy fiúba és hallottam a bevonzásról. Így utolsó probaként szeretném kipróbálni mert nagyon régóta ismerem és nem akarom feladni. :)

2013. júl. 24. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
mutasd meg neki a cickód.. az bevonzza majd
2013. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Más módszerekkel próbálkoztál,összejönni vele?

Eddig miért nem jött össze?


16/L


Csak kíváncsiságból kérdezem.


Egyébként,elmondhatod mindennap hogy "Szeretni fog engem az,akit már 2 éve szeretek ". Ez hátha bevonzza.

Hátha használ.

2013. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Konkrét személyt nem lehet bevonzani, mert létezik szabad akarat (az övé). Csak a szerelmet lehet bevonzani. Az meg lehet, hogy nem ő, akkor sem, ha te szereted.


Ha szereted, tiszteletben tartod, hogy ő meg nem, és nem akarod manipulálni.

2013. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem sikerült összejönni vele, mert nyíltan még biztos nem merted elmondani neki.
2013. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ezen a teren felos vagyok. De volt mar hogy ugy ereztem lehetne valami koztunk de valaki mindig belejott a kepbe. Es nemreg valaki megkozelitette nekem ezt a szemelyt aztan gyorsan el is akarta simitani a dolgot.

Es nem akarom manipulalni csak addig ugymond ragaszkodom hozza amig megnem tudom hogy hogy all hozzam. Viszont ezt felek megkerdezni.

2013. júl. 24. 21:36
 6/10 BlackSword ***** válasza:

Hát pedig a legegyszerűbb mód az egyenes... Legyél őszinte, és ne trükközz mindenféle trollkodással...


Ki fog derülni a helyszinen, mint a kaparós sorjegynél... Veszteni valód nincs... Akkor meg???

2013. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat vesztenivalo inkabb annyi hogy egy tarsasagban vagyunk es a nemleges valasz... Es kinos lenne.
2013. júl. 24. 22:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát..ha van olyan rendes,akkor nem fogja másnak elmondani (ha nem érez semmi olyat).


De ha van esélye,akkor inkább próbáld meg mint ne.

2013. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az is elég lenne, ha csak sűrűn rámosolyognál. Ennyi azért gondolom megy. :)
2013. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megprobalom :) koszonom :)
2013. júl. 25. 23:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!