Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek hatni fog az...

Szerintetek hatni fog az átok, amit rám szórtak?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött,hogy Judo-ról hazafelé jöttem,és megint a boltnál állt az a bizonyos cigányasszony,aki mindenkit átkoz. Nem volt nálam pénz,ezért engem is elátkozott. Elegem lett belőle,ezért megfogtam egy rohadt,penészes zsemlét és fejbe dobtam vele,mert nagyon elegem van,hogy mindig átkoz. De most komolyabban átkozott,üvöltve mondta,hogy a rák egye ki a beledet meg ilyesmit. Nem szeretnék semmi féle szertartást végezni,mert szerintem csak rontana a helyzeten. De egyáltalán hatni fog egyáltalán ? Igazából a családtagjaimat féltem nagyon,mert azt mondják,hogy az "Isten nem bottal ver,de lehet,hogy nem is közvetlenül téged fog verni". Remélem az ilyen átkok csak babonák. Igazából őket féltem,azaz családtagjaimat,nehogy bajuk legyen,de szerintem ezzel mindenki így van. Inkább én,mint a családom. Nem szeretnék lenéző és troll kommenteket sem,mert komolyan körbeírták az eszemet ezzel a sok baromsággal. Előre is köszönöm a nem troll válaszokat!
2013. máj. 14. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vagy, 12 ?!


Ez csak egy cigányasszony.. mond mindenfélét te meg bekajálod ? Ott cseszted el, hogy csak 1 zsömlét vágtál a fejéhez.


Amúgy a neved nagyon gyökér... lehet, hogy tényleg fog rajtad a cigány átka és egyre csak hülyülsz ?

2013. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem az átok nem ezen a szinten működik!
2013. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"aki mindenkit átkoz. " -ez egy betegség- erre is járkál egy ilyen vén - és ordibál átkokat, szitkokat -végül is csak magának árt.

Tehát nem.

Az indokolatlan átok visszaszáll az átkozó fejére- mondják. Az ilyeneknek ne nézz a szemébe- úgy tudna "megfogni"

2013. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Isten nem bottal ver, hanem kéregető cigányasszonnyal.
2013. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle!Még bevonzol magadnak valami hülyeséget.
2013. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerinted ha működne az átok vagy létezne bármilyen fekete mágia, akkor Orbán Viktor vagy bármelyik szeretett politikusunk élne még? Szerintem őket már a fél ország elátkozta, mégis jól elvannak, amint láthatod :D
2013. máj. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért volt nálad rohadt, penészes zsemle? Egyébként meg nem lesz semmi bajod, ez "rákos" dolog náluk amolyan szólásmondás manapság.
2013. máj. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 12 éves. Kyokushinkai egy karateág és szeretem.Azért volt nálam,mert jóbarátom megkért,hogy dobjam ki,de közbejött ez.
2013. máj. 15. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!