Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik ilyen átok? Ha igen,...

Létezik ilyen átok? Ha igen, hogy lehet megtörni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok.Az érdekelne, lehetséges e az, hogy az én dédanyám miatt van ez:

Dédanyám--Egyedül nevelte a lányát

Nagyanyám--Férjhez ment, de elvált, és egyedül nevelte anyámat, és egyik húgát.

Anyám-- Egyedül nevel engem


A dédanyámnak az 50-es években úgy tudom, volt köze átkokhoz, tehát a rossz irányú ezotériához.Anyámmal ő nagyon szoros kapcsolatot ápol, nagyon ragaszkodik hozzá.

A dédanyám világ életében elviselhetetlen személy volt.A férjét is kidobta.És egy kicsit furcsállom, hogy Anyukámnak 2 húga van, de csak ő nevel egyedül egy lányt.Szóval:

Dédi-egyedül

Nagyi-egyedül az 1.szülött lányt

Anya-egyedül engem


Lehet ilyen "generációs" átok?Rám is vonatkozhat?Van ennek megoldása?


Köszönöm az értelmes válaszokat!14/L


2013. febr. 13. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik ilyen átok, sőt, másmilyen sem.
2013. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem hittem eddig semmilyen átokban, de azt hiszem az én családomban is generációs átok van, mert elég fura dolgok vannak az életben.
2013. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csingilingg84 válasza:
100%
Nem hiszek az átkokban. Amúgy nálunk is ez van, csak egy picit máshogyan...
2013. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tom Benko ***** válasza:
Semmilyen átok nem létezik.
2013. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az átok csak akkor válik valósággá, ha te magad elhiszed és szenvedsz tőle. Az átkok mindig is így működtek: ha elhiszed, akkor egyes eseményeket az átok hatásának fogsz tekinteni, és ettől úgy tűnik, hogy az átok működik. Puszta önszuggesztió, az ember egyik alapvető pszichológiai tulajdonságát, a tudatos torzítást használja ki.


Összefoglalva: nincs semmilyen átok, de ha elhiszed, hogy van, akkor magadat "átkozod el".

2013. febr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!