Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Számmisztikusok, tennék egy...

Számmisztikusok, tennék egy kísérletet. Milyen számokra van ehhez szükségetek tőlem?

Figyelt kérdés

Elég szkeptikus vagyok az ilyesmivel kapcsolatban, de a múltkor vonaton egy ismerősöm kielemzett mindenféle dátum alapján, és elég jól eltalált dolgokat. Csak egy a probléma, ő ismer, számoktól függetlenül is.

Szóval ismeretlen emberektől kérdezném, hogy így ismeretlenül mit tudnátok elmondani rólam, illetve hogy milyen dátumokat írjak le ehhez magamról?


2013. ápr. 20. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk a születési dátumot kérném...:D

üdv. egy volt számmisztikus, kártyajós

2013. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1990.06.14.

Csak a születési dátum elég?

2013. ápr. 20. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia 1. válaszoló vagyok, meggondoltam magam, mégsem szeretnék senki életébe beleavatkozni. Én sem véletlenül hagytam abba az ezotériát, mivel befolyásol.

Mára már eljutottam arra az álláspontra, h ne a számok irányítsák az életemet és mindenféle kuruzslók, hanem én magam. Nyugodtan légy szkeptikus és a saját lépésed alapján döntsd el, h milyen a jellemed, nem pedig aszerint, h mit mond a számmisztikus, mert tudat alatt olyanná válsz, amit a kuruzsló mondott.

2013. ápr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A napszámod a 14-es, ami a kiegyenlítődés száma.


Ez egy szerencsés szám.


Anyagiakban is jó lehetőségeket tartogat a 14-es szám.

Fontosak számodra a kapcsolatok, és a mély érzések, ha ezt nem is minden esetben tudod kimutatni.


Feladat: a benned lévő falak, és akadályok ledöntése.

2013. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!