Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan keletkezett...

Bencissimo kérdése:

Szerintetek hogyan keletkezett a világ? Volt-e olyan állapota a világnak, amikor még semmi sem volt? És ha igen, akkor a semmiből hogyan jöhetett létre a világ és/vagy Isten?

Figyelt kérdés
Amikor ezen gondolkozok, mindig begolyózok..... :-)

2013. ápr. 14. 10:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A gond mindig ott van, hogy Istent egy külön személynek, egy körülhatárolt létezőnek képzeljük el. Pedig Jézus is magyarázta az egyik helyen, hogy " ti is istenek vgaytok", vagyis, hogy minden és mindenki beletartozik a teremtésbe, ami maga Isten.Önmagából lett, és ez ami van, mind Önmaga kiterjedt anyaggá vált formája. Legalábbis én így olvastam, így értettem meg, ez a "kollektív tudattalan" ugyanakkor a "kvantum tudat" ezen az úton lehet valamennyire körvonalazni ezt anehéz kérdést.
2013. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

[link]


Addig nézzétek amíg lehet, mert a vallásosok gyorsan letiltják mindenhonnan ezt a dokumentumfilmet!

2013. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hát az biztos! :)
2014. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!