Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon itt lehetnek még?...

Vajon itt lehetnek még? (szellemek)

Figyelt kérdés
Szóval ahol én lakom a város ezen része régen temető volt, és amikor anno ástuk a szennyvízgödröt találtunk is sírokat és ugye azok meglettek bolygatva. Kis koromban pedig volt pár fura dolog. (rángatózott a szekrény ajtó mintha valaki ki akart volna jönni, azt asztalon valaki arrébb tolta a poharat) aztán ez abba maradt de vagy 5-6 évvel később megint voltak fura dolgok (pl beszökött a macskánk és valamit követett a szemével meg ment utána ) és nem tudom hogy akkor most van e szellem itthon vagy nem? ill. miért csak ilyen időközökben jelenik meg?

2013. febr. 27. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
+lettek bojgatva a sírok így egyértelműen számítani kell szelleminvázióra !
2013. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetnek. Esténként szokott menni az Investigation Discoveryn a Ghost lab és a A Haunting. Azokból elég sokat meglehet tudni a témáról.
2013. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
A holtak szellemei nem járnak vissza, nyugodj meg.
2013. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ott is vannak, mit tehetnek ellened? Arrébb tolják a poharadat? xD Szerintem győződj meg róla, hogy egyáltalán rossz-e a szándékuk, mielőtt félni kezdesz tőlük (én az általad elmondottak alapján ezt nem hiszem).
2013. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fulesbence válasza:

na figyelj a macska azért követ a szemével mert rád figyel és azért megy utánad mert a ti macskátok

és ha tényleg talán esetleg van szellem akkor ne féj ha bántani akarna akkor 5-6év alatt magtette volna

2013. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pont ez az h nem engem figyelt a macska... és valami (láthatatlant) követett... igen.. gondolom h nem ártó szellem
2013. márc. 5. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem költözz el.én már rögtön a sírok megtalálása után megtettem volna a helyedben.
2013. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!